• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Basınçlı kaplar ve kompresör talimatları hk.

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Risk analizi sonucunda kompresörlerimizin (dizel) ve basınçlı kaplarımızın (hava tankı) üzerinde talimatlar yazısının olmadığı belirtildi dolayısı ile bunları hazırlamam lazım. Elinde hazırda talimat olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Not: Kaplarda kompresörlerde seyyardır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kimsede yok sanırım. İş başa düştü işin yoksa otur hazırla şimdi.İncelemeler sonucu tek eksiğimiz bu çıkmıştı ama hakketen sıkıldım bu İSG olayından yangın tüplerinin kontrol kağıtlarına kadar ben hazırladım yaa... :(

Asıl olan kullandığınız ürünün el kitapcığıdır. Firmayı arayarak iş güvenliği talimatını dahil temin edebilirsiniz, yada el kitapçığına göre siz oluşturabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• kompresorun_is_guvenligi_calisma_talimati.pdf
    46.7 KB · Görüntüleme: 24
Teşekkür ederim Fatih bey kompresörler için verdiğiniz talimat;
3. madedede ufak bir değişiklikle yeterli gibi görünüyor.

Hava tankları içinde bu yeterli olur sanırım. Bunu da buraya eklemiş olalım.

Ekli dosyalar

• Hava Tankı Talimatlar.docx
    13.2 KB · Görüntüleme: 12