• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Belge Yenileme ve Kapsam Genişletme hakkındaki Bakanlık Makamı Oluru

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
28/09/2020 tarihli 194099 sayılı “Belge Yenileme ve Kapsam Genişletme” konulu Bakanlık Makamı Olur’u kapsamında “Akreditasyon süreçlerini tamamlayıp Bakanlığa Belge Yenileme ve Kapsam Genişletme başvurusunda bulunmuş ve 31.12.2020 tarihine kadar Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlik Yönetmeliği hükümlerine göre yerinde inceleme aşamasına gelen laboratuvarların, Yeterlik Yönetmeliğinin 13, 33 ve 42 nci maddelerine istinaden, yerinde inceleme yapılmaksızın, salgın riskinin ortadan kalkması sonrasında planlı denetim programına alınması şartıyla, Bakanlığımızda kayıtlı bilgi ve belgeler üzerinden yapılan incelemeye göre, uygun görülen kapsam ve parametrelerde belgeleri düzenlenecektir.”

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• belge-yenileme--8230-44082-20201001164352.pdf
    67.4 KB · Görüntüleme: 6