• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belgelendirme

Dilay Ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Herkese merhaba,
Tehlikesiz atık toplama ayırma, ambalaj atığı toplama ayırma ve ambalaj atığı geri dönüşüm tesisinde çalışmaktayım. Belgelendirme yapabilmemiz için hangi yolları izlememiz gerekiyor? Ve hangi yönetmelikleri incelemeliyim? Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliğini inceledim ancak orda daha çok piyasaya sürenlerle ilgili belgelendirme hükümleri var. Biz toplama ayırma ve geri dönüşüm tesisi olarak neler yapmalıyız bunu nereden öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

onlinecevre.gov.tr de ambalaj bılgı sıstemındekı yardım klavuzunu ındırerek bılgı sahıbı olabılırsınız .orda neler yapmanız gerektıgını adım adım anlatıyor @Dilay Ceylan hanım . Allah kolaylık versın ınsallah :)

Bahsettiğiniz yardım kılavuzunu bulamadım. Yardım videoları var ama onlar da belgelendirmeyle alakalı değil sistemin kullanımıyla alakalı. Eğer söylediğiniz gibi bir kılavuz varsa link atabilir misiniz? @mahsunGS

mail adresinizi gönderin size gönderiyim hemen .başka konularda da sorularınız olursa yardımcı olmaya calısırım .ögleden sonra anca gonderebılırım haberınız olsun