Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgelendirme

Konu, 'ARŞİV' kısmında nil_ayy tarafından paylaşıldı.

1. nil_ayy

nil_ayy CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

başka bir ilden bir firmanın belgelendirmesini yapacağız. sormak istediğim İl Çevreye verilmesi gereken dosya bizim bulunduğumuz ildeki İl Çevreye mi verilmesi gerek yoksa firmanın bulunduğu ildeki İl Çevreye mi ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

2. belgelendirme yaptığınız firmanın il müd. vermeniz gerekiyor. iyi çalışmalar

nil_ayy bunu beğendi.
  3. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Firmanın bulunduğu il çevreye vermen gerekecek. Çünkü her bölge kendi bünyesindeki firmaların çevresel konularından sorumlu olmaktadır. Yeterliliği, izinleri de ona göre vermektedirler. Sanırım yönlendirici olmuştur.

nil_ayy bunu beğendi.
  4. nil_ayy

nil_ayy CMNet Üyesi

Teşekkür ederim arkadaşlar...

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  5. rica ederiz ne demek;)

6. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

Ambalaj atıkları belgelendirme usul ve esaslarına bakarsanız büütn belgeler sistemden yüklenecek olup gerekli giriş ve çıkış evraklarını müdürlüğe değil firmaya vereceksiniz.ONlarda bunu 5 yıl süre ile saklayacak.Belgelendirme işini sizin yaptığınıza ait sadece üst yazı ile müdürlüğe başvuracaksınız.

7. Çağrı Şahin

Çağrı Şahin CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar;
    TAT için Ambalaj atık sisteminde, belediyelere rapor kısmından belge paylaştırırken; sisteme girilen ve o belediye sınırlarından toplanmış atıklara dair gider pusulaları da paylaştırılarak, giriş evrağı olarak belgelendirmede kullanılabilir mi? Kullanmak için bu gider pusulalarını belediyeye onaylatmak gerekli midir?

8. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

bir tat firmasında çalışıyorum. ben sistem üzerinden belgelendirme yaptıktan sonra çıktısını vs. almama gerek var mı ? ayrıca atıyorum haziran temmuz ağustos un bildirimlerini bu ay içinde yaptım. bunun için il müdürlüğüne bir yazı göndermem gerekiyor mu ?

9. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

tabii ki. göndereceksin.

10. Abdulkerim Doğam

peki nasıl bir yazı ?

11. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

bildirimleri yaptıktan sonra exele atıyosun sonra düzenleyip çıktı alıyosun. bunları da il çevreye gönderiyosun.

12. Abdulkerim Doğam

teşekkür ederim

13. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

bildirimler farklıdır belgelendirme dosyasını hazırlamaak müdürlüğe sunmak farklııdr.Her ay düzenli olarak bildirimlerini yapcakasın.Lakin belgelendirmeyi piyasaya süren firmasına belgeleri vereceksin,onlarda üst yazı ile belgelendirme işini yaptıklarını söyleyecek

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...