• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belgeler

GizemTNTŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
...
Arkadaşlar tesislere yapılacak olan beyan formları genel olarak hangileri? Benim tesislerim hep taş ocağı yardımcı olurmusunuz?

Çevre izinleriniz için gerekli olan emisyon deşarj ve gürültü için başvuruda bulunmalısınız (hangilerine tabiyseniz). Bu izinler için de öncelikle bağlı bulunduğunuz il çevreye bir dilekçe ile uygunluk yazısı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. uygunluk yazılarında sonra GFBye başvuruda bulunursunuz. (çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar kakkında yönetmelik buna bir bakın, orda ortak belgeleri de tamamlamanız gerekir)
Eksikler varsa diğer arkadaşlar daha doğru yönlendirme yaparlar.

Arkadaşlar ben TAT'da çalışıyorum. "Atık Akü Geçici Depolama Lisansı" 15 gün sonra sona erecek. Ne tür işlemler yapmam ve hangi yollaru izlemem gerekiyor?