Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beyanda bulunulması gereken atıklar

Konu, 'ARŞİV' kısmında Aysun Kurt tarafından paylaşıldı.

 1. Aysun Kurt

  Aysun Kurt CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhaba,

  Bakanlığa beyanda bulunulası gereken atıklarla ilgili bir liste mevcut mu?

  Ben talaşlı imalat yapan bir firmada çalışıyorum. Piyasaya süreniz. Tehlikeli atıklarımız çıkıyor.

  Piyasaya süren ve tehlikeli atık beyanında bulunmamız gerekiyor. Başka neleri beyanda bulunmamız gerekiyor ? Bu beyan edilecek atıkları anlatan bir bilgi varsa elinizde paylaşırsanız sevinirim.

  Ayrıca Bazı Tehlikesiz atıkların tebliğindede tehlikesiz atıkların beyanından bahsediliyor. Sanırım 2013 de yürürlüğe girecek. ve Tebliğde atık yönetim planı yazıyor. Bu planı yinede hazırlamalımıyım ? Elinde Bu tehlikesiz atıkların yönetim planı olan var mı?

  Şimdiden çok teşekkür ederim.
   
 2. Aysun Kurt

  Aysun Kurt CMNet Üyesi

  Yardımcı olabilecek arkadaş yok mu :(
   
 3. Volkan Azak

  Volkan Azak CMNet Üyesi

  ulusal atık taşıma formu hazırladığın her atığı bakanlığıa gönderiyorsun.

  Tehlikeli Atıkların kontrolü yönetmeliği Atık listesi var 01.01.01 den başlayıp 20'lere kadar çıkıyor oradaki atıkları bildirmem gerekiyor.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...