• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

bilgi teknoloji sertifika programı

Serhat Güler

Kayıtlı Kullanıcı
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ “BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SERTİFİKA PROGRAMI” UZAKTAN EĞİTİM
Eğitim Süresi - 9 Ay

Sayın İlgili

İş dünyamızda sektörün ihtiyacını karşılamak üzere her yıl düzenli olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa açmakta olduğumuz “Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı” 10 Ekim 2011 tarihinde başlayacaktır. Programın amacı bilgi teknolojileri alanında uzmanlaşmak ve sektördeki personel açığını kapatabilmek için sertifikalı uzmanlar yetiştirmektir.

Nasıl Başvurulur?
Aşağıda belirtilen telefon numaraları veya web sayfamız aracılığı ile başvuruda bulunabilir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler :
Bilgi Teknolojileri Sertifika Programına katılmak isteyenler, aşağıda belirtilen belgeleri elden, posta veya fax ile belirtilen adrese ulaştırarak kayıt yaptırabilirler.
Kayıt için gerekli belgeler:
- Öğrenim durumunu gösterir noter ya da öğrenci işlerinden onaylı belge (diploma ya da öğrenci belgesi)
- İki fotoğraf
- Adayların aşağıda belirtilen hesap numarasına yatıracakları program kayıt ücretinin dekontu
- Katılımcı Sözleşme Metni

Eğitime Katımla Kriterleri :
- En az üniversite/yüksekokul öğrencisi olmak.
- İyi düzeyde bilgisayar okur yazarı olmak; Windows 98/XP/Vista/7, internet tarayıcı yazılımlarına aşina olmak.
- Multimedya özellikleri (ses kartı, hoparlör, CD_ROM) ve internet erişim olanağı olan bir bilgisayara sahip olmak.
- Kursların Türkçe olmasının yanında; kaynak kitaplar, referanslar ve internetten verilecek linkler İngilizce olacağı için, okuduğunu anlayacak düzeyde İngilizce bilmek.
- 8 haftada bir dönem sonlarında yüz yüze dersler, dönem sonu sınavları ve telafi sınavları için en az 2 günlüğüne ODTÜ'ye (Ankara) gelebilmek.
- Her ders için haftada en az 6 saat çalışma zamanı ayırabilmek
İndirim var mıdır?:
-Halen üniversite, açık öğretim veya yüksekokullarda okuduğunu öğrenci belgesi ile ispatlayan öğrencilere 0 indirim uygulanır.
-Öğretmenlere de yine 0 indirim uygulanır
-Peşin ödemede  indirim uygulanır.

Eğitim İçeriği :

I. Dönem : Ekim 2011 - Aralık 2011
1. Bilgisayar Sistemleri ve Yapıları
2. C ile Bilgisayar Programcılığına Giriş
Yüz yüze Eğitim: Aralık 2011
Sınavlar : Aralık 2011

II. Dönem : Aralık 2011 - Şubat 2012
3. C ile Veri Yapıları ve Algoritmalar
4. Unix ile İşletim Sistemleri
Yüz yüze Eğitim : Şubat 2012
Sınavlar: Mart 2012

III. Dönem : Mart 2012 - Mayıs 2012
5. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri
6. Yazılım Mühendisliği
Yüz yüze Eğitim: Mayıs 2012
Sınavlar : Mayıs 2012

IV. Dönem : Mayıs 2012 - Temmuz 2012
7. Web programlama
8. Yazılım Geliştirme Projesi
Yüz yüze Eğitim : Temmuz 2012
Sınavlar : Temmuz 2012

Eğitim Son Kayıt Tarihi : 10 Eylül 2011
Eğitim Başlama Tarihi : 10 Ekim 2011
Eğitim Süresi : 9 Ay
Eğitim Gün & Saatleri : 7 Gün 24 Saat - Uzaktan Eğitim

Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin:

Dilek YÜRÜK
Eğitim Direktörü
0 (212) 273 15 02 --- 0 (555) 818 99 40dilekyuruk@onlineakademi.com

* Online Akademi bülten ve eğitim ilanı maillerini almak istemiyorsanız maili boş olarak yanıtlamanız yeterlidir.

Cevap: bilgi teknoloji sertifika programı

ayrıca konuyu açarken eğitimlerle ilgili uygun bir başlık bulamadım bununla ilgili bir yer açma imkanımız olabilir mi?

Cevap: bilgi teknoloji sertifika programı

:) Emin olun herşeyi düşündük tabi yinede eksiklerimiz vardır. Duyurular bölümüne tıklarsanız Eğitim Duyuruları diye bir bölüm göreceksiniz..