• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Bir Fidan Bin Nefes Projesi

Merhaba arkadaşlar, ben Kilis 7 Aralık Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Ben ve arkadaşlarım topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında bir proje başlattık. Bu projemizin adı BİR FİDAN BİN NEFES. Bu kadar hızlı betonlaşan günümüz dünyasında orman tahribatları da olunca yeşil olan alanımız daha da azalıyor ve bu hızda betonlaşmaya devam edersek gelecek nesillere yeşil alan bırakamayacağız. Çocuklarımız toprakla oynamayacaklar, bir ağacın gölgesinde oturamayacaklar. Eğer biz bugün bir şeyler yapamazsak gelecekte maalesef bu durum yaşanacak bu yüzden sizi doğaya davet ediyorum. @birfidanbinnefes adlı ınstagram sayfamıza sizi davet ediyorum. Doğaya bir fidan dikmenizi veya profilimizdeki linke tıklayarak bağış yapmanızı rica ediyorum. Umarım katkı sağlarsınız 🙏

Ekli dosyalar

• 0001-12504728607_20201030_221212_0000.png
    0001-12504728607_20201030_221212_0000.png
    530 KB · Görüntüleme: 15
Tekirdağ ili için az da olsa katkım olması açısından bağışımı yaptım. Özellikle büyük firmaların destek olmasını temenni ediyorum. Sizlere de bu kıymetli çalışmalarınız için teşekkür ediyorum 👏

sajzJM.jpg