• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bir-iki öneri de benden.

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
Öncelikle çok uzun zamandır haberim olmasa da bu siteden bu oluşum için fikir sahiplerine teşekkür etmek gerekir. Ancak malesef işlerin yoğunluğundan mıdır yoksa Çevre Mühendisi arkadaşların bilgisayar ve internet kullanımıyla pek haşır neşir olmadıklarından ya da zaman kaybı olarak mı gördüklerinden bilmem ama mesleğimiz adına açılan sitelere katılım bence olması gerekenden az. Burada yine bir takım paylaşımlar yapıyor ve belli bir ilgi var ve umarım daha da artar ve hepimiz adına yararlı olur.

Kısa sayılmayacak bu girişten sonra bir iki öneri yapmak istedim.
1. Özel mesaj geldiğinde herhangi bir işaret gelmiyor. Yani Mesajların yanında sayı ikonu çıkmıyor. Sadece bende mi böyle bilmiyorum ama değilse bu daha kolay farkedilebilir olsa daha iyi olur bence. Hatta mümkünse özel mesaj popup ile bildirilse daha hoş olacaktır.
2. Chatlobby bence oldukça iyi bir fikir ancak pek katılım yok. Ya da ben denk gelmiyorum. Burada takılan arkadaşlar oraya da arada göz atsalar fena olmaz gibime geliyor hani :D
3. Belki var ama ben farketmedim. Forumda yazdığımız konularda yeni bir hareketlilik olduğunda bildirilebiliyor sanırım. Yani ben acaba mesajıma cevap gelmiş mi diye bakmaktansa kenarda daha önce yazdığım konulardaki hareketlilikleri görsem daha iyi olacaktır.

Bunlar eleştiri değil, naçizane öneridir . Teşekkür ederim.

Öncelikle önerileriniz için gerçekten teşekkür ederim. 3 sorununda cevabı sizde aslında..

1 - BURAYA tıklayarak profil ayarlarınıza girin. Aşağıda özel mesaj geldiğinde popup penceresi açarak uyar diye bir yer var işaretleyip kaydedin.
Link çalışmazsa Forum Eylemleri -> Seçenekleri Düzenle tıklayarak ayarlara ulaşabilirsiniz.

2- Evet chatlobby güzel birşey oldu fakat insanları zorla sokamıyorum maalesef :) Herkes göz atsa bence de iyi olacak..

3- Forum Eylemleri -> Seçenekleri Düzenle ye tıkladığınızda çıkan ayarlarda abonelik ayarları diye bir bölge var. Buradan haberdar edilme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.
Mesaj yazdığınız konulara otomatik abone olursunuz yada bir konuyu izlerken abone ol seçeneği vardır ona tıklarsanız yine abone olursunuz. Abone olduğunuz konulara da
Yararlı Linkler -> Aboneliklerimi Göster yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Açılan mesleki sitelere destek olacak kişilerde yine bizleriz. Bu konuda arkadadaşlarınızı davet ederek forumda paylaşımlarda bulunarak gerçekten faydalı bir iş yapmış olursunuz..

Teşekkür ederim Fatih bey. Bir şey daha geldi aklıma. Konu Dışı bölümüne ana başlık altında bir de alt başlık olarak " Konu Dışı " açsak fena olmaz gibi. Kimi zaman bazı şeyler için hangi başlık altına yazsak derdini ortadan kaldırır bence :D

Teşekkür ettim. Çok olmazsa bence bir de " Bu Konudaki Kullanıcılar " sekmesi ekleyebiliyor muyuz ? :D

@ECK

Aşağılarda dikkat ettiyseniz Konuyu Görüntüleyen Üyeler diye bir bölüm ekledim önerinizden sonra.