• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bir öneri

blackman

Kayıtlı Kullanıcı
Forum yeni açıldığı için bu öneriyi baştan yapmakta fayda var diye düşünüyorum, şu anda belki fazla üye yok ama zamanla üye sayısı çok fazla artacaktır ve üye sayısı arttığı arttığı zaman, sonradan üye olanların çoğu şimdi paylaşılan dökümanların bir çoğuna ulaşamayacak...Çünkü linkler rapidshare olduğu için belli bir sonra ölmüş olacak...Benim önerim linklerin kalıcı olmasıdır...

merhaba hüseyin. foruma 1 mb a kadar dosya upload imkanı var. kendi serverımıza. ayrıca sitede ben ve diğer yönetici arkadaşların paylaştığı linkler rapishare premium linkler kısacası silinmez. Herkesin bu hesaba upload yapabilmesi içinde bir çalışma yapıyorum. umarım yaparım.

merhaba ,

foruma giriş yaptıktan sonra çok zaman geçmeden dışarı atıyor.tekrar giriş yapmam gerekiyor. Bu süreyi biraz daha uzatmak daha iyi olur düşüncesindeyim...

Neslihan hanım şuanda dediğiniz süre 15 dk olarak ayarlı ve bende de 15 dk dolunca çıkış yapıyor daha erken atması söz konusu değil. Ama yine de daha erken atıyor derseniz süreyi uzatayım.

Sayfayı sürekli açık tuttuğum için pcde ,arada bir girip bakmak istiyorum. ama her seferinde şifre girmek biraz uğraştırıcı.Süreyi uzun tutmanız bu yüzden daha iyi olur düşüncesindeyim.

Neslihan hanım 1 saat olarak değiştirdim ayarları. Yine bir sıkıntı yaşarsanız elimden geleni yapmaya çalışırım.

Bu sorunu bende dile getirmiştim. Eğer bilgisayarınız ortak kullanılan bir pc değilse. Girişteki Beni hatırla chck box ını işaretlemeniz halinde sorun kalmıyor..