• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bir test!

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Olaylar karşısında düşünmeksizin verdiğimiz kararlar “asıl biz”i yansıtıyor.
İlk önce hangisiyle ilgilenirdiniz/tercih ederdiniz?
Eğer;
- Bebek ağlıyorsa
- Çamaşırlarınız dışarıda asılı fakat yağmur bastırmışsa
- Musluk açık kaldıysa
- Kapı zili çalıyorsa
- Telefon çalıyorsa
İlk önce hangisini yapardınız, önem sırasına göre sıralayınız.
(Numara vererek)

1-Bebek ağlıyorsa
2-Kapı zili çalıyorsa
3-Musluk açık kaldıysa
4-Çamaşırlarınız dışarıda asılı fakat yağmur bastırmışsa
5-Telefon çalıyorsa

belkide kapı ve telefon sesine ağlıyor bebek ama yinede ilk ona bakmakta fayda var :D
daha sonra bi sıkıntı yoksa kapı ve telefon susturulup aynı hızla musluk kapatılıp çamaşırlarda oda da kurutulabilir.

Bebeği kucağıma alır, kapıya giderken telefonu sessize alıp musluğu kapatırım. Kapıyı tanıdığım birisiyse az bekle derim veya buyur edip çamaşırları toplarım. Çamaşırları topladıktan sonra telefonu açar sonra misafire dönerim ;)

Bütün arkadaşlarda önce merhamet duygusu ön planda geliyor, hepinizi yürekten alkışlıyorum,
Tabi ki ; Önce can , sonra canan, sözü boş laf değil,
Kazasız ve mutlu bir hayat dilerim,

Seçtiğiniz her bir iş hayatınızı düzene koyduğunuz önceliklerinizi yansıtıyor.

Hangi faaliyetin hangi öncelikle uyum gösterdiğini görmek için aşağıdaki listeye bakın!

Öncelikli İşler :

Telefonla ilgilenmek; Kariyer ve Meslek

Kapıya yönelmek; Arkadaş ve Akraba

Çamaşırları toplamak; Cinsel Hayat

Bebeğe dikkatini vermek; Aile

Musluğu kapatmak; Servet

Örneğin;

Eğer ilk seçeneğiniz telefona bakmaksa sizin için en büyük öncelik kariyeriniz ve işiniz diyebiliriz.

@CMNet Okuru

Dört tanesini anladım, zaten tahmin ediyorum da birisinin mantığını çözebilmiş değilim :) Herneyse.