• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi?

birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 oluyo?

Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 o

:) :):):)
Sitede yazılanlara hiç bakmadan,bu soruyu sorman çok abesle iştigal...

Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 o

nerde yazdığını bulamadım bulsam sormazdım emin olun....

Sinem Yener

CMNet Üyesi

tekrarlanmamasını umut edıyorum fakat yılda bir yapıldıgını duymustum

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi?

Arkadaşlar,

1. si konuyu açtığınız kategoriye bakınız bir. Atık suların arıtılması ile sorunuzun ne ilgisi var?
2. si konu başlığı konuyu ifade eden bir şeyler olmalıdır. Siz sorunuzu başlıkta direk sormuşsunuz.

Konu başlığı nasıl olmalıdır gibi bir yardım dökümanı hazırlamam pek hoş olmaz sanırım. Herkesten ayrıca dikkat bekliyorum..

bende tekrarlansın istemiyorum hatta mümkünse kaldırılsın sınav ama bu yıl içinde tekrarlanacağına dair bir bilgiye ulaşamadım sanırım 2012 ye kadar yok ???

tekrarlansın tabi ayda bir yapılsın hatta ülkenin yarısı cevre görevlisi olsun nolcakki

:) :):):)
Sitede yazılanlara hiç bakmadan,bu soruyu sorman çok abesle iştigal...
bu şekilde cevap verene kadar sorusunun cevabını versen olmaz mı? senin mantığınla bu siteyede gerek yok bütün bilgileri google amcaya sor sana veriyor zaten.

Çevre görevlisi ile ilgili konuları tartışıyorken ,bu zatın bu şekilde abes konu açması ..konu olan..görüyorum ki sende sırf saldırmak adına saçmalamışın ..bu siteye bakıyor isen lütfen güncel konulara da bak..ta sonra gel tekrar konuşalım......ayrıca sen hala benim mantığımı yorumlarımla anlamamış isen..hiç boşuna konuşma,hatta burada vakit kaybetme..git çay iç arkadaşlarınla..