• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi?

Merve Hatice

Kayıtlı Kullanıcı
birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 oluyo?

Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 o

:) :):):)
Sitede yazılanlara hiç bakmadan,bu soruyu sorman çok abesle iştigal...

Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mı? müracat ettiğim kurum elimizdeki elemanları sınava sokacağız dedi yıl sonuna kadar bir daha sınav var mı? sınav kaç ayda 1 o

nerde yazdığını bulamadım bulsam sormazdım emin olun....

tekrarlanmamasını umut edıyorum fakat yılda bir yapıldıgını duymustum

Cevap: birdahaki çevre görevlisi sınav tarihi?

Arkadaşlar,

1. si konuyu açtığınız kategoriye bakınız bir. Atık suların arıtılması ile sorunuzun ne ilgisi var?
2. si konu başlığı konuyu ifade eden bir şeyler olmalıdır. Siz sorunuzu başlıkta direk sormuşsunuz.

Konu başlığı nasıl olmalıdır gibi bir yardım dökümanı hazırlamam pek hoş olmaz sanırım. Herkesten ayrıca dikkat bekliyorum..

bende tekrarlansın istemiyorum hatta mümkünse kaldırılsın sınav ama bu yıl içinde tekrarlanacağına dair bir bilgiye ulaşamadım sanırım 2012 ye kadar yok ???

@Tuğba COŞKUN
bu şekilde cevap verene kadar sorusunun cevabını versen olmaz mı? senin mantığınla bu siteyede gerek yok bütün bilgileri google amcaya sor sana veriyor zaten.

Çevre görevlisi ile ilgili konuları tartışıyorken ,bu zatın bu şekilde abes konu açması ..konu olan..görüyorum ki sende sırf saldırmak adına saçmalamışın ..bu siteye bakıyor isen lütfen güncel konulara da bak..ta sonra gel tekrar konuşalım......ayrıca sen hala benim mantığımı yorumlarımla anlamamış isen..hiç boşuna konuşma,hatta burada vakit kaybetme..git çay iç arkadaşlarınla..