• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bitkisel atık yağ

Bora E.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özel Bilgi
Arkadaşlar merhaba,
Bitkisel atık yağların yönetimi hakkında personele eğitim yapmak istiyorum, elinde hazırda sunum olan var mı?

@Boranss Kusura bakma ama Serkan Hocama kesinlikle katılıyorum. Forumda bu zamana kadar bu tarz durumlarda ki insanlara verdiğimiz tepkiler ortada.
Sizi şu zamana kadar kesinlikle cevapsız bıraktığımızı düşünmüyorum. Ancak siz mevcut işinizde yaptığınız eylemleri direk olarak hazır alıp düzenliyorsunuz.
Elimizde ki sunumu sizinle paylaşmakta herhangi bir sakınca tabi ki yok.
Ancak bu tutumunuz gerçekten artık abes olmaya başladı.
Sadece forumda ve google da tonlarca bilgi bulacağınız konudan bir sunum hazırlamak sizi bu kadar yormamalı ...

Sevgili Serkan Çiçekay, sorularınıza kısaca cevap vereyim,
1. Vazgeçmeyeceğim
2. Hayat çok kısa

- Hiç bir şey kalmadığında etrafınızda sizi tanımlayan tek şey emeğinizdir. Ne torpil, ne makam, ne para, ne de başka bir şey. Şu hayatta tek güveneceğiniz şey emeğinizdir.
- Hayatın kısalığı uzunluğu sizin sürekli hazır istemenizi gerektirmez. Bir de şöyle düşünün: Her şeyi hazır istiyorsunuz, her şeyin hazırı varsa ve internetten bulunuyorsa size ne gerek var?

Kommensalist yaşamın güzel bir örneği. İstemeden de olsa bilime katkıda bulunuyorsunuz @Boranss bünye alışık değildir bir şeye katkı sunmaya. Çarpabilir, dikkatli olun lütfen.

Tanımadığın ve yaşamını bilmediğin insanlar hakkında yargıda bulunmak haddine düşmez sanırım.