• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bölüm Hakkında

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Evet arkadaşlar bu bölümde her alandaki kişisel projelerinizi anlatabilir gerekirse tartışabilirsiniz. İçinizdeki mucidin çıkma zamanı. Buyurun ssöz sizlerde.

bu konuya pek ilgi olacagını sanmıyorum.. gercekten yaratıcı saglam bi fikri olan kişi paylaşılmı bilmiyorum :D herkes bizgibi paylaşımcı mıdır ki :dd

Aslında kafasında acaba olurmu denilen birşey paylaşılırsa. Buradan gelecek fikirlerle çok daha gelişebilir. Gerçekten iyi fikri olanda telif hakkını alır öyle paylaşır :)

dün hocamız derste bir proje istedi bizden
dersimiz çed.konu ise bir çimento fabrikası kurmak için çed raporu ve sunumu.yeri de kendimiz seçicez.
ben bursalıyım ve uludağ üni 3.sınıfa geçmiş bi çevre mühendisi adayıyım
yer olarak da bursanın mustafakemalpaşa ilçesinin bir köyü olması gerekiyor.ben çed raporunu bilmediğim ve derste de henüz işlemediğimiz için böyle bi projeyi nasıl yapacağım konusunda oldukça endişeliyim
acaba yardımınız olabilir mi? :(

Seda hanım ÇED bölümümüze göz attınızmı acaba. Bununla ilgili sorunları orada paylaşırsanız daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

farkettim efendim :)
kusura bakmayın mesaj attıktan sonra iyice inceledim bir adet örnek buldum kendime yine de cevabınız için çok teşekkür ederim =)
kolay gelsin...