Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Borulardaki hava hızı kaç olmalı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Rıdvan yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan yıldız

Rıdvan yıldız CMNet Üyesi

Aat tesisinde çalısmaktayım Aat havalandırma havuzuna difüzörler yerleştirmekteyiz.Difüzörler 9 disk difüzörlerdir. Bu difüzörler direklerin altına monte edilerek havalandırma havuzuna indirildi her direğin altında toplam 36 difüzör bulunmakta ve toplam 3 direk bulunmakta bu direkler birbirlerine 7şer metre mesafe ile yerleştirilmiş durumdadır.Her 3 direktenden 2,5 inçlik borularla 4 inçlik borulara baglanmakta ve 4 inçlik boruda blowera bağlı durumdadır. Soru şudur Borulardaki hava hızı kaç olmalı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. ersin yeksan

ersin yeksan CMNet Üyesi

Rıdvan yıldız ve Meltem Koca bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...