Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büro tescil belgesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında ismail tevetoğlu tarafından paylaşıldı.

 1. ismail tevetoğlu

  ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

  büro tescil belgesi almak için ayrıca smm(serbest müşavir mühendise) ye ihtiyaç varmı...yoksa smm ye başvurmadanda alabilirmiyiz.
   
 2. Noyan Temuçin

  Noyan Temuçin CMNet Üyesi

 3. ismail tevetoğlu

  ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

  peki teşekkür ederim...
   
 4. ismail tevetoğlu

  ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

  ayrıca başvuru işlemleri internetten yapılmıyormu?teşekkür ederim..
   
 5. erman

  erman CMNet Üyesi

 6. erman

  erman CMNet Üyesi

  e-izin sisteminde kullanıcı işlemleri için BTB kısmı mevcut.
  Büro tescil belgemizi buraya yükleme aşamasında hangi süreler arasında geçerli olduğunu kaydediyoruz. BTB mizi diyelim ki Ocak ayının 15'inden sonra yenilettik. Buraya başlangıç tarihi olarak yenileme tarihini mi gireceğiz (15 Ocak), yoksa zaten olduğu ve sadece yenilettiğimiz için Ocak 1'i mi baz alacağız ?
   
 7. Tuğçe Kökbaş

  Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

  Aldığınız btb belge üzerinde imza atılan tarih var o yazılması gerekiyor.
   
  erman bunu beğendi.
 8. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  smm olmak zorunda ama bunun smm belgeisi olmak zorunda değil. sadece odaya başvursun gerekli evrakları tamamlasın yeterli. bende smm im. BTB belgesinde onun ismi aranıyor.
   
 9. Şafak Yılmaz

  Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

  Arkadaşlar;
  BTB alımı konusunda kafam karışık. durumu şöyle izah edeyim. ben çevre mühendisiyim. şahıs firması olarak bir danışmanlık firması kuruldu. firma sahibi çevre mühendisi değil ve bende burda ücretli çalışanım. çmo kaydım var. firmaya BTB almak istiyoruz. çmo nun sitesine baktığımda 2 adet form gösteriyor. SMM sicil formu ve büro tescil başvuru formu. sonra SMM başvuru işelmeleri sekmesine baktığımda da smm başvuru formu çıkıyor ordada vergi dairesi ve no gibi ilave bilgi istiyor. nasıl bir yol izlemeliyiz sadece BTB için gerekli iki formu doldurmamız yeterli mi? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
   

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.