• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bursa' da Staj

Bursa'da hangi kısımda staj yapmalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    3

Yunus Topal

Kayıtlı Kullanıcı
Bursa da staj yapabileceğim özellikle çok faydasını göreceğim önerdiğiniz nereler olabilir?

laboratuar yada işletme stajına göre değişir. Nestle nin stajerlerine baya önem verdiğini duymustum. Seminerler falan...

inegöl osb atıksu arıtmada hevesli biriysen farklı sistemler görebilirsin. Laboratuar stajı yapacaksanda bol bol pratik yapmana izin verirler

Otomotiv üzerine yerlerde bakabilirsin. Bursanın sanayisi fena değil gerekirse tek tek gez derim.

Bosch diyorum, stajımda gördüğüm her şeyi iş hayatımda da uyguluyorum. Tabi seninle de biraz alakalı. Eğer asılırsan her yerde yaptığın staj işine yarar. ;)

Evet fatih abi bursa otomotiv alanında iyi yerde. Hülya hanım siz Bosch ta mı yaptınız?

Evet ben 2008'de Bosch'ta yapmıştım. Hem atık yönetimi hemde çevre yönetim sistemleri açısından oldukça verimli bir stajdı.