• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

bursada çalışan çevre mühendisleri

Faruk İçen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mefa Arıtma Mühendislik LTD.ŞTİ, BELGİN Madeni Yağlar A.Ş.
bursada çalışan çevre mühendisi arkadaşlar; şehrimizde tanıdığımız birbirimize destek olabileceğimiz arkadaşlarımızı tanıyormuyuz ?

evet begüm hanım bende sizi tanıyorum allah sizi başımızdan eksik etmesin :) neyse forumu geyik alanına çevirmeyelim :)

merhaba faruk bey ;

Bende Bursada çevre mühendisliği üzerinde faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorum. tanıştığımıza memnun oldum.

Merabalar herkese
Bursada degılım suan ama orda çalısan arkadslarım var.Buarada sınıf arkadasımı gördügüm ıcın memnun oldum selam faruk..

merhaba veysel bey,
nasılsınız hangi firmada çalışıyorsunuz

merhaba faruk bey;

Aslında ben bursada ikemat ediyorum, firma merkezide bursada ama kendim sürekli şantiyelerdeyim. Katı atık düzenli depolama tesisi inşaatları yapıyoruz. Gökşin İnşaat firmasında. şu anda kırşehir katı atık tamamladık. nasipse 1 ay içersinde çankırı' da olacağım. Çankırı Katı Atık Düzenli Depolama tesisi işine start vereceğiz.

Benim de kalbim hep bursadan yanaydı ama olmadı bir türlü ama çok güzel bir dört sene geçirdim Bursa'da küçük şehir olunca bir de Ç.M.ler hep birbirini tanırdı...Bursa da çalışmayı çok istedim ama olmadı şans ama yine de belki bir gün diyorum:))))

Merhaba Veysel Bey,
Çevre alanında faaliyet gösteren inşaat firmasında çalışıyorum, biliyorsunuz...Belediyelerin katı atık yönetiminde göstermiş olduğunuz gayretler takdire şayan...Bitirmiş olduğunuz yeni proje için sizi tebrik eder, başlayacağınız yeni şantiye için başarılarınızın devamını dilerim. Allahü Teala yardımcın olsun.

merhabalar. ailem bursada bende istanbulda henüz okuyorum son senem bu sene yani henüz adayım bu meslekte.. sizin gibi tecrübeli meslektaşlarımdan öğreneceğim veya dinleyeceğim bir çok tavsiye var diye düşünüyorum ve hepinizi selamlıyorum. saygılarımla selin orak.

@Veysel KILIÇ

Veysel BEY yaptıklarınız gerçekten güzel işler.Firma büyük olunca faaliyet alanıda geniş oluyor diye görüyorum tabi bu da beraberinde sürekli farklı yerleri şehirleri getiriyor.Benim çekindiğim ise bu konular zira kendimi bildim bileli ailemden uzak yaşadım artık Bursa dan çıkmak istemiyorum.Tabi eş durumları da olunca bu dahada kaçınılmaz oluyor.Sizce yerelde geleceğe dönük olarak hengi sektörde çalışılmalı tabi mesleğimizin kapsama alanında ki sektörlerden bahsediyorum