• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çalıştığım halde gss devam ediyor gözüküyor.

Burak Bilen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Anel
Merhaba arkadaşlar,

2013 martta işe girdim fakat hala gss devam ediyor.bir dilekçe yazıp sgk'ya mı gitmeli yoksa affı mı beklemeli? bunun iptalini nasıl sağlayabilirim. bir de üstüne faiz koyarak gidiyor.

Bende de devam ettiydi okul bittiğinde ödedim aylar sonra başkası için baktım bi de kendiminkine bakayım dedim 70 küsür borç çıktı gittim sgk ya hemen düzelttiler durumu sen de git durumunu bildir 2 dakikada yapıyorlar

dur dur sgk ya gitsen bile senden gelir testi isteyecek unuttum ben onu ilk önce gelir testi yaptırman lazım hatırladığım kadarıyla bulunduğun ilçedeki sosyal yardımlaşma vakfına gelir testi için başvuru yapıyosun oradan sana forum veriyorlar (kimlikle gitsen iyi olur) forumu doldurduktan sonra teslim ediyorsun ve 1-2 gün içinde geri vakıfa gidiyorsun oradan sana kağıt veriyorlar o kağıdı sgk ya götürüyorsun onlar da kağıda bakarak sistemde düzeltmeler yaparak 1600 küsür borcu düşürerek yaklaşık 80 90 arasına indiriyorlar sadece o rakamı ödüyorsun ben de 1200 dü borç. 71 liraya indiydi.

evet gelir testi de yaptırmam gerekiyor. aslında buna benzer bir işlem yapmıştım ben. önce vakfa gitmiştim sonra bana bunu sgk'ya götür dediler. arkasından bana bir kağıt geldi. büyük ihtimalle o kağıtta"gelir testi yaptırın" diyordu. tabi o zaman ne olduğunu anlamamışımdır.