• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cam sektöründe çalışan arkadaşımız var mı acaba?

H. Mustafa Pekçetin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yeşil Çevre Enerji
Merhaba Arkadaşlar,
Cam ile alakalı bilgisi olan varsa bir iki sorum olacaktı..
Herkese kolay gelsin.

Yinede soruları alsaydık. Cam sektörü çimento ya da döküm sektörüyle bazı konularda paralel gidiyor. Belki o paralelliğin içerisindedir sorular.

soruları görebilmemiz için sanırım birinin buraya ben cam sektöründe çalışıyorum demesini bekleyeceğiz. siz sonra sorularınızı yazacaksınız herhalde. bence siz sorularınızı yazın belki cam sektöründe çalışan bir arkadaşımızın pek vakti yoktur siteye girmeye girmişken konuyu açıp eee sorular yok deyip çıkarsa kaçırmış olursunuz. küçük bir tavsiyeydi yanlış anlaşılmasın.

Çiğdem Hanım,
Benim sorum içerik bilgisi idi bir önceki mesajımda yazdım. Daha da açmamı istiyorsanız hangi maddeden hangi oranda bulunur?
Buydu. Yardımcı olmak isteyen buyursun, kaçanın canı sağolsun:)
- Sahi camın sıfırdan üretimi ile geri kazanımdan üretimi arasında plastikteki gibi fark var mıdır? Yoksa ikisi de sonuç olarak aynen "cam" olarak çıkıyor mu karşımıza..

Teşekkürler.