Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Can Simitlerinin Yerleşimi?

Konu, 'ARŞİV' kısmında Zehra Doğan tarafından paylaşıldı.

 1. Zehra Doğan

  Zehra Doğan CMNet Üyesi

  Merhabalar, atıksu arıtma tesisinde iş güvenliği malzemelerini sırasıyla yerleştiriyorum. Uyarı levhalarını ve yangın tüplerini yerleştirdim, sıra geldi can simitlerine. Ama nasıl yerleştirilmeli, nelere dikkat edilmeli, halat olmalı mı, olacaksa ne kadar halat konmalı, kanca şeklinde mi monte edilecek, pek bir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar..
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Halat olmasında fayda var,
  Kullanmayı planladığınız yerde en kötü ihtimali düşünerek bir uzunluk belirleyebilirsiniz. Can simidini alacak kişi kolay bir şekilde alacak şekilde bir dizayn yapabilirsiniz. Tek kancaya asmak şeklinde bir çözüm olabilir..
   
 3. Çağatay Çetinkaya

  Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

  Can simitlerini ulaşımı kolay bir yere koymalısınız. Acil durumda kolay bir şekilde çıkarılabilmesi için bir kancaya tutturabilirsiniz. Halat kesinlikle olmalı, uzunluğunu ise havuz ölçülerine göre belirleyebilirsiniz.
  Halatın elden kaymasını engellemek amacı ile belirli aralıklarla düğümler atmalısınız.
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.