Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cbs de tesis ekleme

Konu, 'ARŞİV' kısmında Duygucan Erdoğan tarafından paylaşıldı.

 1. Duygucan Erdoğan

  Duygucan Erdoğan CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar
  cbs de bir tesisi birden fazla kayıt etmişler.bunları bir tesis içerisinde birleştirmek için firmaya tesisleri eklemem gerekiyormuş ama tesis ekleyemiyorum.Nasıl yapmam gerekiyor?Şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. firma kullnıcısı almanız gerekiyor
   
 3. Duygucan Erdoğan

  Duygucan Erdoğan CMNet Üyesi

  Nasıl alabilirim peki?
   
 4. takıldığınız yerde yine görüşürüz
   

  Ekli Dosyalar:

  Mahmut Cimşit bunu beğendi.
 5. Duygucan Erdoğan

  Duygucan Erdoğan CMNet Üyesi

  Yasemin Hanım bunları yapmıştık geçen hafta ama hiçbir düzelme olmadı malesef :(
   
 6. firmalara ait şifreniz geldi mi?
   
 7. Duygucan Erdoğan

  Duygucan Erdoğan CMNet Üyesi

  evet geldi ancak diğeri ile aynı şekilde sayfa
   
 8. yüklediğim dosyadaki sayfalardan yok mu?
   
 9. Duygucan Erdoğan

  Duygucan Erdoğan CMNet Üyesi

  yok malesef yasemin hanım il müdürlüğünü aradım şimdi onayladık geçen hafta olması lazım yeniden başvuru yapın dediler.İlginiz için çok teşekkür ederim.
   
 10. rica ederim beimde böyle oldu il müdürlüğü firma kullnıcısını uygulama olarak algılamış muhtemelen bunu izah edin telefonda firma kullnıcısı istedik diye:)
   
 11. Gülfem Polat

  Gülfem Polat CMNet Üyesi

  arkadaşlar danışmanlığını yürüttüğüm firmamla protokol yeniledim. protokolu sisteme yükledim. tesis de ekledim. vekaleti de yükledim ama tesis görünmüyor. protokol işlemleri sayfasından tesis ekle butonuna da basamıyorum. ne yapmam gerek. acaba sistemde mi sıkıntı var. protokol iptal et butonu da çalışmıyor. diğer firmalarımda denemek istediğimde sadece 2 tanesinde butonlar aktif diğerlerine tıklanmıyor.
   
 12. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  çok teşekkür ederim aradığım kaynak buydu
   
  Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
 13. Ric.
   
 14. bll_2081

  bll_2081 CMNet Üyesi

  CBS sistemine danışman firma olarak kaydınızı yaptırın. tesis adı değişikliği vb tüm düzenlemeleri oradan yapabiliyorsunuz.Bazen başvurularda tesis adı farklı olmuş vb. gibi eksiklikleri oradan rahatca düzenleyebiliyorsunuz. yeni öğrendim oldukça güzelmiş.
   
  Akif Güvercin bunu beğendi.
 15. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  orası nasıl oluyor.
   
  Akif Güvercin bunu beğendi.
 16. asmin

  asmin CMNet Üyesi

  arkadaşlar;bir tesis işletilmesi için başka bir firmaya devredildiğinde tesisin başvuruları hangisine göre yapılmalı? yeni alan firma adına mı yoksa eski firmaya göre mi olmalı? nasıl bir yol izlenmeli?
   
 17. fatih boztepe

  fatih boztepe CMNet Üyesi

  sn Asmin, tesis başka firmaya devir edmiş ise, yeni ünvana göre cbs kaydına devam edin. danışman firmanın tesislerinden çıkarın. Eğer tesis tek başına ise yeni cbs kaydı oluşturun (vergi nosu değişti ise), yok bir başka firmanın tesisi oldu ise online sistemden tesis ekleyin. Daha ayrıntılı bilgi verirseniz konu daha açıklık kazanır.
   
  asmin bunu beğendi.
 18. asmin

  asmin CMNet Üyesi

  tesis belli bir süreliğine başka bir firmanın işletilmesi için devredilmiş.Ve yeni firma da ünvan değişikliği ve vergi no değişikliği yapmış..çbs den yeni ünvana göre kayıt yapılır ama başvurular hangisine göre olmalı? Çünkü tesisin belgeleri (çed,kapasite raporu vs..) eski firmanın adına göre..nasıl olmalı?
   
 19. fatih boztepe

  fatih boztepe CMNet Üyesi

  Sn Asmin, yeni firma üzerinden yapacaksın. izinler işletmeci firmaya verilir. Bu sebeple destekleyici belgelerle (ticaret sicil, taahhütname,vb) hepsini yeni firmaya devir edeceksin.
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...