• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çbs şifresi gelmeden dilekçe işlemleri

Gizem Ö.

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba sorumla ilgili bir konu göremediğim için başlık açtım. Sorum daha şifre alınmadan il müdürlüğü uygunluk yazılarının alınması için dilekçe ile başvuruda bulunmakta problem var mıdır yoksa şifre gelmesi beklenmelidir? Bana kalırsa herhangi bir problem olmamalıdır, çünkü uygunluk yazılarını alıp sonradan sisteme girmesi gerçekleşiyor ama bir de sizlere danışmak istedim.

Gizem hanım demiş olduğunuz gibi bunlar farklı şeyler olduğu için herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Ben 6 tesisimin İl Uygunluk yazısını sizin demiş olduğunuz gibi ÇBS şifrem olmadan aldım. hatta 3 tesisimin Valilik Tespit Tutanaklarını da bu şekilde aldım. Bu nedenle sıkıntı olmayacaktır diye umuyorum. Ama ilden ile değişiklik gösteriyorsa bilemem.