• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed bulamadıgım evraklar var yardımcı olurmusunuz acil ?

angora1202

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
bu konuda yarımcı olur musunuz nasıl bulabilirim ?

ÇED Yönetmeliği Kapsam Görüşü İçin Gerekli Evraklar Listesi

1)Tesis yeri işaretli 1/25.000 ölçekli Halihazır harita
2)Tesis yeri işaretli 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı örneği.
3)İmar Planı sınırları içinde ise, parsel işaretli İmar Planı örneği.
4)OSB/Sanayi bölgesinde kalıyor ise, parsel işaretli Parselasyon Planı örneği.
5)Vaziyet Planı
6)Mülkiyet Belgesi (tapu, kira kontratı, tahsis belgesi v.b.) , Çap, Yapı Ruhsatı
7)İş Akım Şeması (Hammadde girişinden, nihai ürün çıkışına kadar prosesi anlatan)
8)Proje Özeti (Üretim kapasitesi, hammadde kullanım miktarları v.b.)
9)Kapasite Raporu

ben üniversite 3. sınıf öğrencisiyim proje ödevi olarak benden istenilen ÇED raporu için son klan evraklarm bunları nasıl tamamlayabilirim tam teşekkürlü olmasına gerek yok ankarada konaklıyorum ayrıca teskkür derim

onların hepsinin olmasına gerek yok elinde olan belgeler ile gitmen yeterli

sana gönderdiğim iş akım şemasını kendine göre düzenle kira kontratı vaziyet planı ekle gerisini uzman yönlendirir zaten kapsamdışı direk yazıp verebilir

İyi akşamlar :) ben 3. sınıf öğrencisiyim ve okuldan firmalar tarafndan yapılmış hazır çed raporlarını alıp sunum yapmamız istendi ama ben nerden bulabilirm arkadaşlarım bir kaç firmaya görüştü veremeyiz etik değil falan demişler ve raporları vermemişler ne yapmalıyım daha önce çed sunumu yapan yada bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
duyurular kısmında örnekler var. ayrıca
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinde başvurusu yapılan dosyaları görebilirsiniz. bakanlığın sayfasını veya il müdürlüklerin sayfasını karıştırın karşınıza çıkar.