• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik ÇED, İzin, Denetim ve Çevre Yönetimine Dair Hedefler ve Beklentiler Buluşması

Odamız tarafından; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü ve Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü`nün mevzuat ve uygulamaya yönelik yapmayı planladığı çalışmaların paydaşlara aktarılması, kişi ve kurumların güncel sorunlarına dair soru ve görüşlerin iletilmesi hedefiyle, 26 Eylül 2018 tarihinde 09.00 ve 15.00 saatleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplantı Salonun`da "ÇED, İzin, Denetim ve Çevre Yönetimine Dair Hedefler Buluşması" başlıklı Panel programı düzenlenecektir.

26 Eylül 2018 tarihinde Saat 09:00 ve 15:00 saatleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplantı Salonun`da "ÇED, İzin, Denetim ve Çevre Yönetimine Dair Hedefler Buluşması" başlıklı Panel programı, katılımcı formu ve afişi ektedir.

Panele, kurumunuzdan katılım sağlayacak olan ilgili kişi, kurum ve kuruluşların ekte yer alan katılımcı formunun doldurularak 21.09.2018 tarihine kadar etkinlik@cmo.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Not 1: Kayıt saat 09:00‘da başlayacaktır.

Not 2: Her kurumdan en fazla 2 katılımcı katılım sağlayabilecektir.

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. km. No: 278 Çankaya / Ankara

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Katılımcı Formu.doc
    72.9 KB · Görüntüleme: 12
  • Panel Programı.doc
    68.7 KB · Görüntüleme: 22
Yine herzaman olduğu gibi mesai saatlerinde yapılan bir olay, Bir de ÇED, İzin ve Danışmanlık konulu panel yapılıyor, Hafta içi danışmanların seyahatte olduğu düşünülemiyor. Bahane de açık hafta sonu bakanlık personeli gelemiyor. Hafta içi de bırakın Bakanlık personeli görevini yapsın vatandaşa hizmet etsin. Bu kafadan kurtulamadı bu oda anlamadım gitti. Sonra da bu tarz etkinliklere katılım olmuyor diye laf konuşuyorlar.

@MAUNVAN

Bu etkinliklere davet neden 1 gün sonrasına katılım bildiriminin son gün olduğu tarihte gelir. Ben de onu anlamıyorum. :D

@Melih Coşar

Orasına hiç girmiyorum maalesef zaten, kendi istediklerinin gelmesini istiyor çünkü, herkes gibi soruların yanlış yerlerden gelmesi engelleniyor. :D

Bu sefer işin ilginç yanı ilk defa aradılar bizim danışmanlık firmasını. Katılım sağlayacak mısınız diye günahlarını almayalım :) Hafta başında arandık.