• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed yazısı adres ve pafta değişikliği

Arıkan17

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Empi Çevre
Merhaba, Bir firmamızın adres değişiklikleri sebebiyle gfb izni almakta sorun yaşıyoruz.Bir çok evraktaki adres değişik.Bir kısmını yenilemesi yapıldı.Yanız bu çed gerekli değildir.Yazısındaki adres ve pafta numaralarının değiştirilmesi için il çevreye üst yazı ile birlikte hangi ekleri vermem gerektiğini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.Çed başka bir dünya gibi çok anlayamıyorum.Elimde bulunan yazının Konusu Çed Uygulamaları diye geçiyor. Üstündeki koyu ile yazılmış kısında ise "Çed yönetmeliğinin EK1 ve Ek2 listesinde bulunan projeler arasında yer almadığı tespit edilmiştir" diyor. Bu anladığım kadarıyla çed gerekli değildir anlamına geliyor.Bu benim kendi görüşüm.:( dedğim gibi çed hakında çok şey bilmiyorum beni mazur örün :((

Elinizdeki yazı ÇED Kapsamdışı Görüşü olması gerekiyor.
Firmanızın adres değişikliğine ilişkin numarataj belgesi, ticaret sicil gazetesi, vb. evraklar ile başvuru yapmanız görüşünüzü yeni adresinize göre yenilemelerine yeterli olur.
ÇED Kapsamdışı Görüşünüzde yer alan pafta, parsel numaralarını gösterir tapunuzu da ekleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar