• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevka 2019 - Çevre ve Kalite Uzmanlık Eğitimleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
ÇEVKA 2019 - (ÇEVRE & KALİTE UZMANLIK EĞİTİMLERİ)
ERKEN KAYIT İNDİRİMİNİ KAÇIRMAYIN
İş ilanlarında olmazsa olmaz istenen eğitim programıdır.
(Çevre mühendisliği ,Otomotiv müh./Teknikerliği - Makine Müh./Teknikerliği - Endüstri Müh. - İmalat Müh. - Metalurji Malzeme Müh. - Kimya Müh.-Mekatronik Müh. - Elektrik & Elektronik Müh.-Tekstil Müh . Fen edebiyat ( kimya , biyoloji ) İlgili MYO
Bölümleri için olmazsa olmaz bir programdır.

tsc-akademi-haber-2019.png

EĞİTİMLER ;

1)ISO9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
2)ISO45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
3)ISO14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
4) ISO14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ

5 Kişi ve üzeri gruplarda katılımcı sayısına göre indirim uygulanacaktır.

40 kişi ve üzeri Grup & kulüp katılımlarda bulunduğunuz ile geliyoruz.

Kontenjanlar sınırlı olup.Ek kontenjan açılmayacaktır.

ERKEN KAYIT İNDİRİM DÖNEMİ

31.01.2019 TARİHİNE KADAR YAPILAN KAYITLARDA; ÖĞRENCİ : 275 MEZUN : 325

01.02.2019 CUMA GÜNÜ VE SONRASI KAYITLARDA; ÖĞRENCİ : 300 TL MEZUN : 350 TL
( Öğrenci Olan kişilerin eğitim günü öğrenci kimliğini ibraz etmesi zorunludur )

EĞİTİM PLANLANAN İLLER ;

02-03 MART 2019 - ELAZIĞ

09-10 MART 2019 - İSTANBUL

16-17 MART 2019 - ANKARA

16-17 MART 2019 - İZMİR

23-24 MART 2019 - BURSA

13-14 NİSAN 2019 - SAKARYA

20-21 NİSAN 2019 - BALIKESİR

27-28 NİSAN 2019 - ISPARTA

27-28 NİSAN 2019 - ADANA

18-19 MAYIS 2019 - KOCAELİ

Detaylı Bilgi & Kayıt :

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İLETİŞİM : 05337453908
Whatsapp : 0536 765 55 88

@Hamza Ay

Bu sektörde ve birçok sektörde hiçbir eğitimden çok bir beklentim olmadı dediğiniz gibi tek amaç fikir sahibi olmak ve tabiki de sertifika :)
Yani Çevre görevlisi eğitimi ile çevre görevliliği adına birşey öğrenen varsa saygı duyarım ki bu tüm eğitimler için geçerlidir benim gözümde.

@Hamza Ay
Amacımız yüzde yüz bilgi değil zaten gerek özel sektör gerekse bakanlık eğitimleri verir fakat asıl olay çalıştıkça çıkıyor o konu üzerine kafa yorunca insan anlıyor olayı ..

Kesinlikle öyle üstad evet bilgi kazanmak kesinlikle güzel ve kolay bir durum anca çalışmadan işin içine girmeden sahaya inmeden herşey değil yarım çeyrek kalır.
@Ferhat Elçi

@Ferhat Elçi

Böyle eğitimler veren kurumlar beklentileri biraz arttırıyorlar gibi geliyor bana. Hani çok umutlu olan arkadaşlar varsa beklentiyi yukarda tutmasınlar diye dedim. Yoksa bilgi edinmekte fayda sağlar illa ki. Yol gösterir.

@Hamza Ay
Haklısınız özellikle öğrenci iken çok fazla beklentimiz fazla olurdu ama şuan sektörde olunca :D halimize gülüyoruz

@Hamza Ay
Bilgilendirme için çok teşekkürler Hamza kardeşim :)

Vallahi ben ilk gördüğümde sertifika diye gözlerimde dolar işaretleri çıktı başka birşey değil :koptum:

Eğer başvuru yapmadıysanız ve hala toplu olarak kayıt yaptırmayı düşünüyorsanız İstanbul'da düşünenlere beni de ekleyebilirsiniz. Henüz ön kayıt yaptırmadım, duruma göre ön kayıt yaptıracağım.

Hocam başvuruyu gerçekleştiricem ancak isim soyisim , telefon ve mail adresi istiyor.
Arkadaşlar dilerse özelden bana mesaj atabilir ona göre başvuruyu denerim

Aman ferhat kardeşim bu ne serilik bu ne özgüven :D:D
Burdan mail paylaşmayalım lütfen ferhat bey :komik:

@Fatih Koçak
biran counter strike sandım :D birazdan gönderiyorum

Aldım ben alacağımı göndermene gerek yok :komik::komik::komik:

Çok çok utanarak ve cm.net cahili biri olarak söylüyorum ki acaba biriniz bana mesaj atabilir mi?

Mesajı ilettim

Arkadaşlar Merhaba ,

Hepinize tek tek mesaj atmaya üşendim :D

TSC Akademiden Cansu hanımla görüştüm.
Grup halinde katılım olduğunda indirim öğrenci arkadaşlar için geçerliymiş. Ancak biz 6 kişi olduğumuz için kendisi temsilci ile görüşecek başka bir indirim ihtimali varsa bilgi verecek bugün veyahut yarın gün içerisinde.
O neden size de bilgi vereyim dedim :)
@Ferhat Elçi
@Anamaya
@ecem uysal

Geri dönüş olduğunda sizi bilgilendiririm :)

@Ferhat Elçi
Grup indiriminden faydalanamayacağımızı öğrenince ben ön kayıt yaptırmıştım kapora içinde yarına kadar süre verdiler

@Ferhat Elçi

Merhaba,
Kayıt yaptırdınız mı acaba? İstanbul için bende düşünüyorum.