• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevka 2019 - Çevre ve Kalite Uzmanlık Eğitimleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
ÇEVKA 2019 - (ÇEVRE & KALİTE UZMANLIK EĞİTİMLERİ)
ERKEN KAYIT İNDİRİMİNİ KAÇIRMAYIN
İş ilanlarında olmazsa olmaz istenen eğitim programıdır.
(Çevre mühendisliği ,Otomotiv müh./Teknikerliği - Makine Müh./Teknikerliği - Endüstri Müh. - İmalat Müh. - Metalurji Malzeme Müh. - Kimya Müh.-Mekatronik Müh. - Elektrik & Elektronik Müh.-Tekstil Müh . Fen edebiyat ( kimya , biyoloji ) İlgili MYO
Bölümleri için olmazsa olmaz bir programdır.

tsc-akademi-haber-2019.png

EĞİTİMLER ;

1)ISO9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
2)ISO45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
3)ISO14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
4) ISO14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ

5 Kişi ve üzeri gruplarda katılımcı sayısına göre indirim uygulanacaktır.

40 kişi ve üzeri Grup & kulüp katılımlarda bulunduğunuz ile geliyoruz.

Kontenjanlar sınırlı olup.Ek kontenjan açılmayacaktır.

ERKEN KAYIT İNDİRİM DÖNEMİ

31.01.2019 TARİHİNE KADAR YAPILAN KAYITLARDA; ÖĞRENCİ : 275 MEZUN : 325

01.02.2019 CUMA GÜNÜ VE SONRASI KAYITLARDA; ÖĞRENCİ : 300 TL MEZUN : 350 TL
( Öğrenci Olan kişilerin eğitim günü öğrenci kimliğini ibraz etmesi zorunludur )

EĞİTİM PLANLANAN İLLER ;

02-03 MART 2019 - ELAZIĞ

09-10 MART 2019 - İSTANBUL

16-17 MART 2019 - ANKARA

16-17 MART 2019 - İZMİR

23-24 MART 2019 - BURSA

13-14 NİSAN 2019 - SAKARYA

20-21 NİSAN 2019 - BALIKESİR

27-28 NİSAN 2019 - ISPARTA

27-28 NİSAN 2019 - ADANA

18-19 MAYIS 2019 - KOCAELİ

Detaylı Bilgi & Kayıt :

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İLETİŞİM : 05337453908
Whatsapp : 0536 765 55 88

@feyzagonul
Yaptım ben kaporta ücretini de yatıırdım :harika:

@ecem uysal
ben yatırdım indirim de pek birşey yok :)

İstanbul da olanlar için irtibat halinde olalım ...

siz kayıt yaptınız mı ? @feyzagonul

Moderatörün son düzenlenenleri:
İstanbul ekibi eğitimleri tamamladı sanırım :) süreç nasıldı arkadaşlar görüşlerinizi bizimle de paylaşır mısınız

Eğitime katılımı gerçekleştirdik.
Anlatıcı Serbay CEYLAN beyfendiydi. Gayet bilgili ve konuya hakim bir şekilde eğitimi gerçekleştirdi.
İlk gün eğitim olarak tamamlandı. 2. gün eğitimin ardından kısa bir sınav yapıldı.
Bu arada eğitime giden arkadaşlar yanında flash bellek götürürlerse standartların bir kopyasını Serbay Bey dağıtıyor.
İkramlar, konu anlatımı , mekan vs. olarak bence iyiydi.

Serbay hoca candır, bizim eğitimimize de o gelmişti ve gerçekten çok öğretici ve keyifli olmuştu benim açımdan. :)

Arkadaşlar 20-21 Nisan Tarihinde de bir eğitim olacağı yazıyor resmi sitelerinde. Katılım göstermeyi düşünüyorum. Başka katılım gösterecek arkadaşlar var ise yine toplu olarak başvuru yapılabilir.

Merhaba,
Toplu başvuruda belirtilen indirim kısmı sadece öğrenciler için olduğunu belirteyim.

Arkadaşların memnun kalması ve tavsiye etmesi üzere ben de Kocaeli'de alacağım.

ISO 14001 Eğitimi nasıl veriliyor ? Yüzeysel mi yoksa pratik tarzında denetim ve hazırlama aşamaları konusunda eğitim veriliyor mu )

Slayt sunumu şeklinde Serbay CEYLAN Hocanın anlatımı ile veriiliyor. Denetim ve denetleme ile ilgili içerikler mevcut. Hazırlama aşamaları yüzeysel olarak anlatılıyor.

Merhaba eğitim güvenilir ve akredite midir acaba? Yeterliliği var mı ayrıca Isparta ve Balıkesir eğitimlerine katılmayı düşünenler var mı?

Ferhat bey bu tarz eğitimlerin tek bir tanesi 1000 tl ' ye veriliyor kimi zaman ve akredite olması önemliymiş yoksa yalnızca katılım sertifikası gibi oluyor görüşebildiniz mi acaba?

Eğitimin güvenirliliğine birşey söyleyemem bana yeterli geldiğini belirtebilirim.
Firma için akredite olduğunu söyleyebilirim.
Bu eğitimin içeriğini dikkatlice okuyun sadece iç denetçi ve tedarikçileri denetleme amaçlı verilen sertifikadır.
Bu eğitimden sonra geniş kapsamlı bir ıso denetçisi olamayacaksınız.
Sadece standartların içeriği ve iç denetçi belgeleri için düzenlenen bir eğitim.