• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevka Egitimi hakkinda

sultan28

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenciyim
Merhaba , yeni mezunum.
Çevka haftaya egitim verecekmiş . Sizce eğitime katilmam ve verecekleri sertifikalar bana bir sey katar mi ? Yoksa gitmesem de olur mu ? Ayrica eğitimlerine daha once katilanlara sormak istiyorum. Güvenilir mi ?

Ekli dosyalar

• 20190711_163805.jpg
    20190711_163805.jpg
    220.6 KB · Görüntüleme: 110
yuh çok paraymış zaten son sene 1 dönem ıso eğitimi aldım birde yol masrafı gitcem de şuna bak bölüm bunların sertifikasını verse ne güzel olurmuş

Merhaba Fatih bey,
Konulari siz atmadan önce zaten bakmıştım:) Fakat demek istediğim suydu
Memnun kalınan bir eğitim mi? Bu sertifikalar bana çok şey katar mi ? Yoksa gitmesem de olur mu ? Hangi alanlarda bana + katar?
Lakin konularda çoğunlukla arkadaşların birbiri arasında yazışması var sorularim cevap bulamadigim için konu açma gereksiniminde bulundum
Iyi geceler dilerim:)

Merhaba :)

Sizin sorularınızın cevapları aslında o yazışmaların arasında :) Yine de fikirlerimi söyleyeyim :)

Eğitim konusunda memnuniyet olarak beklentime göre memnundum. Çünkü standartları süper öğrenirim diye gitmedim. Sunum şeklinde iyi bir anlatıcı ile anlatılmıştı. Güvenirliği de iyi benim kanaatimce.

Sertifikaların size katacağı çok şey aslında size bağlı, eğitimi aldıktan sonra 14001 konusundan iç denetçi olacaksınız daha sonra kendinizi biraz bu konuda geliştirirseniz sizin için katkısı iyi olur. Çünkü firmalar bu sertifikaları genellikle istiyorlar.
Gitmeseniz de olur bu eğitim sertifikalarını istemeyen ya da ISO kısmında sizden beklentisi olmayan firmalarda çalışabilirsiniz.

Kalite alanında ve ISO standartlarını benimsemiş firmalar için bu standartları bilmeniz istenir. İlerleyen zamanlarda bu alanda uzmanlaşmak isterseniz bu eğitim başlangıç olarak size yeterli gelebilir.
ISO denetçiliğininde (bu eğitimle verilen değil daha kapsamlı bir eğitimi var ) bir meslek olarak yapıldığını hatırlatayım.

Özetle imkanınız varsa alın , size illaki bir yararı dokunur :)