• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevko Sözleşme

Kayıt
16 Şubat 2010
Mesajlar
61
Beğeniler
8
Şehir
İlkadım/Samsun
#1
Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
 
Kayıt
16 Haziran 2011
Mesajlar
449
Beğeniler
105
#2
Cevap: Çevko Sözleşme

merhaba.tutturmak zorunda degılsın ama bunu ekımın sonuna kadar yapabılecegın mıktarları bıldırmen gerekır ocak ayında yaparsan bunu ceza alırsınız.çünkü onlarda size güvenerek firmalara belgelendirme yapılıyor. erkenden bildirirseniz yapabılecegınız mıktarları sorun olmaz:)basarılar iyi çalışmalar
 
Kayıt
20 Ocak 2011
Mesajlar
62
Beğeniler
1
#3
Cevap: Çevko Sözleşme

yapamayacaginizi onceden bildirirseniz, sizle yeniden belgelendirme yapabileceginiz miktarlarda sozlesmenizi revize ederler.
gec bildirirseniz cevko size ceza vermez, cevkonun ceza verme gibi bir yetkisi yok.. olsa olsa mahkemelik olursunuz veya soylesmeniz iptal edilir ve bir daha calisamazsiniz.

zaten aylik bildirimlerinizden yapip yapamayacaginizi anlarlar oradaki uzmanlar...