Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre bilgi sistemi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

 1. Tuğba Cabi

  Tuğba Cabi CMNet Üyesi

  Merhaba,
  Çevre bilgi sistemine bazı girişler taşınmış.31.03.2011 tarihine kadar kimyasal veri girişi yapılacaktır.Henüz çevre görevlisi belgesini alamadım,işlemleri sürüyor.
  Bilgi sistemine ait kullanıcı adı ve şifre için kurum adına mı kendi adımıza mı şifre isteyeceğiz?Bir de henüz bu belgeyi ve imzayı almadan çevre bilgi sistemi için kod ve şifre talep edebilirmiyim?
   
 2. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  Tugba hanım,

  kurum adına il çevre orman a dilekçe yazın, beyanlardaki kullanıcı adı şifre firmaya aittir ;)

  Aslında Seveso için kullanıcı adı başvurunuzu yaparken, kimyasal envanteri için de yapsaydınız aynı şifreyi ve kullanıcı adını kullanabilirdiniz.
   
 3. Tuğba Cabi

  Tuğba Cabi CMNet Üyesi

  Peki tüm bildirimler taşındığında hepsi için ayrı ayrı mı şifre girilecek?
   
 4. derya703

  derya703 CMNet Üyesi

  Cevap: Çevre bilgi sistemi

  seveso ve kimyasal envanteri aynı şey değil mi*
   
 5. hanvey1105

  hanvey1105 CMNet Üyesi

  Cevap: Çevre bilgi sistemi

  hayır değil
   
 6. contaminant

  contaminant CMNet Üyesi

  Cevap: Çevre bilgi sistemi

  ben zamanında sadece sevesoya tabi olmamıza rağmen dilekçede yanlışlıkla kimyasal envanteri girişini de seçtiğimden tek şifre ile hepsine giriş yapabiliyordum. fakat muaf olduğumuz bir bildirimin gözükmesinden rahatsız olduğum için bakanlığa email gönderdim. aynı gün kimyasal envanteri girişini kendileri kaldırdılar. bu da demek oluyor ki, eğer kimyasal envanteri girişi de yapmak istiyorsanız bakanlığa email gönderin (ilgili sayfanın altında yazıyordu bu adres) ilgilenirler.
  bir bilgi daha, seveso aslında büyük endüstriyel kazaların kontrolü ile ilgili bir bildirim sistemi iken kimyasal envanteri ise ürettiğiniz veya ithal ettiğiniz bir kimyasalın bildirimidir.
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...