• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre bilgi sistemi

s_meyra

Kayıtlı Kullanıcı
Mrb arkadaşlar,atık beyan formu için başvurcaktım ama çevre bilgi sistemine giriyorum fakat açılmıyor.daha önce seveso için başvurmuştum ama şimdi açılmıyor.tesisim kayıtlı sadece dilekçe ile il çevreye başvursam olur mu?il çevreyi arıyorum ama ulaşamıyorum:(

merhabalar. geri kazanım tesisde çalışıyorum kullanıcı adım ve şifrem var kütle dengemi girmek istiyorum ama giriş yapamıyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz

Bu konu ile ilgili net bir açıklama yok fakat benim danışmanlığını yaptım firmalar eski uygulamaya devam ediyorlar açılana kadar, yani üst yazı ile gönderiyorlar.

uatfleri il müdürlüklerine yolladık sanırım eylül ayından itibaren bakanlıga gönderecez yapacak birsey yok artık.Yine kurtulamayacaz evraklardan :/

Merhaba,
Çevre Bilgi Sistemi giriş kısmında atık amlabalaj tablosunu doldurmam gerekiyormuş.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ye giriş yaptığımız kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapmıyor. Çevre Bilgi Sistemine tekrar yeni kullanıcı kaydı oluşturmam mı gerekiyor acaba?

Arkadaşlar Çevre bilgi sisteminde EK 2 kapsamımıza birkaç konuda daha eklememiz gerekiyor.Nasıl yapabiliriz ? Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• EK KAPSA.png
    EK KAPSA.png
    67.7 KB · Görüntüleme: 21
@myegen
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
üzerinden İzin lisans belge yenileme başvurusu yapmanız gerekiyor.
"İşletmenin faaliyet konusunun / yakıtının ve/veya yakma sisteminin değişmesi" seçeneği seçilerek belge yenileme işlemi başlatmalısınız.