• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@beyzabaharbegum01

Evet ben firma yetkilisinin e devlet şifresiyle giriş yaptım. Firmaları tekrar aktarmak gerek. Dün çok çok yavaştı sistem.

@neriman_i

Aynı sistemden kendinizi ekleyebildiniz mi peki? Firmaları tekrar aktarmak derken anlayamadım? Benim tat ve gdt tesisindeki ilk ayım kusura bakmayın :)

@beyzabaharbegum01
Açıkçası ben de yeniyim :) Sisteme vergi numaraları dairesi nace kodları gibi bilgileri girmek gerek. Anasayfada aktar butonu vardı gördünüz mü bimiyorum. Sanırım biraz kurcalamak gerek. Ben sadece yetkili kişinin e devletiyle giriş yaptım. Siz kendinizi ekleyebiliyor musunuz bilmiyorum malesef.

Arkadaşlar Merhaba,
Entegre Bilgi Sistemine işveren hesabıyla girdim.Eski çevre bilgi sistemindeki uygulamalarımı yeni Entegre Çevre Sisteme nasıl aktaracağım?
Firma veya Tesis Aktarma
Entegre sistemine aktarım için firmayı mı seçeceğiz,tesisleri mi? Resimli olarak Entegre Bilgi Sistemini aktarım işlemini anlatmanızı rica ederim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Atık çıkışları hangi menuden yapılacak ve aktarım işlemlemlerinden ilerliyemiyorum yardımcı olabilir misiniz?Ayrıca nace kısmını giremiyorum

Arkadaşlar merhaba,

E devlet ile giriş yapan firma yetkilisi, eçbs'ye firmasından bir başka yetkiliye sistem üzerinde işlem yapabilmesi için nasıl yetki verebilir? Anlatabilir hatta ekran görüntüleriyle paylaşabilir misiniz? Bununla ilgili bir ara bir pdf sunum vardı, şu an bulamıyorum. Elinde olan varsa gönderebilir mi?

Danışmanlık firmasında görev yapmamdan dolayı bütün firmaları üstüme almıştım ve tesis yetkili/sorumlusu olarak kendimi yazmıştım.Benimle aynı durumda olan var mı arkadaşlar acaba ben ondan mı ilerleyemiyorum.

@cgdm
kendi e-devletimle girdiğim zaman uatv kısmı açılmıyordu. Şimdi şirket shibininkiyle girmeye çalıştım bu seferde dediğiniz gibi nace kodu çıkmıyor. Yapacak birşey yok kendi sorunları bu iş bizi bir kaç gün oyalar.