Çevre Bilgi Sistemi

Erdem Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ben belediyeyi dediğiniz gibi yetkili olarak kendim giriş yapıp sistemden kaydetmiştim; fakat doldurmamız gereken bi form daha varmış, doldurup il müdürlüğüne göndermemiz gereken,ben ona ulaşamadım. il müdürlüğüne bilgi gitmiş fakat ben şimdi tekrar giriş yapamıyorum..
çevre biriminiz mi var??

axacevre

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
unsal kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum. "önemli duyuru" yazısı hep çıkıyor.

jamieee

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkdaşlar Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü sayfasında bu duyuru yayınlandı. Sistemden doalyı işleri aksayanalrı bir nebze rahatlatır en azından.

"
29.03.2012
Tehlikeli Atık Beyan Sistemi

Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gereği tehlikeli atık beyanları 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında yapılması zorunludur. Ancak altyapı çalışmaları nedeni ile 2011 yılına ait atık beyanlarının tamamanabilmesi amacı ile sistem ileri bir tarihte tekrar kullanıma açılacaktır."

unsalll

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bilgi için teşekkürler...

Aysun Kurt

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkdaşlar Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü sayfasında bu duyuru yayınlandı. Sistemden doalyı işleri aksayanalrı bir nebze rahatlatır en azından.

"
29.03.2012

Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gereği tehlikeli atık beyanları 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında yapılması zorunludur. Ancak altyapı çalışmaları nedeni ile 2011 yılına ait atık beyanlarının tamamanabilmesi amacı ile sistem ileri bir tarihte tekrar kullanıma açılacaktır."

nasıl yani sistem girişi uzatılacak mı?

unsalll

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Benim anladığım ; şuan sistemde yaşanan problemler giderildiğinde tekrar açılacak ve muhtemelen o zamanda .... tarihine kadar sisteme giriş yapılabilir denilecek.Bekleyip göreceğiz...

Aysun Kurt

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaş acaba nerde okudu bu yazıyı keşke kaynak girseydide bizde görseydik :(

pardon o kadar dalgınım ki yeni gördüm :(

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Dün yeni sözleşme imzaladığımız 4 yer için kullanıcı adı ve şifre aldık.Çevre Bilgi Sistemine giriş yaptığımızda Atık Beyan Formu tesis kaydı yaparken işaretlemiş olmamıza rağmen görünmüyor.(sadece önemli duyuru diye bir yazı çıkıyor.) Çevre Şehircilik İl Müdürlüğündekiler herhangi bir sorun olmadığını söylüyorlar ve Bakanlıkla görüşün diyorlar ancak kimseye ulaşamıyoruz.Firma bilgilerini güncelle işleminide yaptık ancak hiçbir değişiklik yok.
Daha önce birçok yerin Atık Beyanını yaptık,ama ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyoruz.Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı?
Galiba Bu yazı; kayıt yaparken kendinizi danışman firma olarak gösterdiğiniz için olmaktadır. Danışman firmada ki işareti kaldırıp tekrardan başvuru yapmalısınız.. Ya da bakanlıkta Alper Bey'e ulaşmanızı tavsiye ederim...

Meltem Karagöz

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

"
29.03.2012

çok rahatlatıcı bir açıklama olmuş, son günler diye panik halindeydim :)

unsalll

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Galiba Bu yazı; kayıt yaparken kendinizi danışman firma olarak gösterdiğiniz için olmaktadır. Danışman firmada ki işareti kaldırıp tekrardan başvuru yapmalısınız.. Ya da bakanlıkta Alper Bey'e ulaşmanızı tavsiye ederim...
Zeynep Hanım;
Söylemiş olduğunuz nedenden kaynaklanabilir.O kutucuk işaretlenmiş...Alper Bey'e ulaşmayı deneyeceğim yarın.Çünkü danışman firmamısınız kutucuğundaki işareti kaldırıp kaydettiğimde sorun devam ediyor.
Bilgi için çok teşekkürler...

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Söylemiş olduğunuz nedenden kaynaklanabilir.O kutucuk işaretlenmiş...Alper Bey'e ulaşmayı deneyeceğim yarın.Çünkü danışman firmamısınız kutucuğundaki işareti kaldırıp kaydettiğimde sorun devam ediyor.
Rica ederim. Evet söylemiş olduğum sorun tekrardan başvuru yapmadan düzelmez, dediğim gibi Alper Bey'den yardım isteyin sorununuz çözülecektir :)

Nazan Şirin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar benzer sorunları bende yaşamıştım ama halletim sonunda yazılım programı orman bakanlığının binasında olduğu için cevre şehircilikten kimseye ulaşamıyorsunuz
ben telefon ile ulaştım 3 gün sürekli arayarak yani:)telefon numarası iş yerimde kaldı yarın buraya yazacağım.

unsalll

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Nazan Hanım;
Yarın bekliyor olacağım telefon numarasını.
Teşekkürler...

mgules

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Dün yeni sözleşme imzaladığımız 4 yer için kullanıcı adı ve şifre aldık.Çevre Bilgi Sistemine giriş yaptığımızda Atık Beyan Formu tesis kaydı yaparken işaretlemiş olmamıza rağmen görünmüyor.(sadece önemli duyuru diye bir yazı çıkıyor.) Çevre Şehircilik İl Müdürlüğündekiler herhangi bir sorun olmadığını söylüyorlar ve Bakanlıkla görüşün diyorlar ancak kimseye ulaşamıyoruz.Firma bilgilerini güncelle işleminide yaptık ancak hiçbir değişiklik yok.
Daha önce birçok yerin Atık Beyanını yaptık,ama ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyoruz.Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı?
arkadaşlar böyle durumlarda yeni kullanıcı kaydı açıp işletmeden birisinin adına bir kayıt kullanıcı kodu ve şifresi oluşturuyoruz ve o kullanıcı kodu ile girdiğimizde atık beyanımızı yapabiliyoruz

Nazan Şirin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaslar ancak yazabiliyorum orman su bakanlığından sedat bey in telefon numarası hayli uğraştan sonra çevre bilgi sistemi yazılımı ile bu kişinin ilgilendiğini öğrendim umarım işiniz çözülür.03122075612 sadat bey.

Gülfem Polat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
TABS açılmıyor bu durumda beyan yapamıyorum. sistemin tekrar normale dönmesini mi bekleyeceğiz biz şimdi?