• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@chucker
benım zaten e-imzam vardı ve başvuruyu e-imza ile yaptım . Fakat mesela firma yetkilimin mobil imzası var e-imzası yok ve danışmanı olduğu tesisinin başvurusunda yine e-imza çıkıyor mobil imza seçeneği çıkmıyor. Ben de sistemi bekliyorum (mobil imza seçeneğinin çıkmasını) açıkçası kendi e-imzam ile yaparsam yanlış olacağını düşünüyorum.

@demet.e

izin lisans güncelleme işlemi yapmak istiyorum uygulama listesinde izin lisans uygulaması yok lisans uygulamaları sekmesi henüz aktifleşmesi sistemde hatalar devam mı ediyor yoksa ben mi biyerlerde hata yapıyorum

Bugün adnan macit i aradım bana kedndisi hiçibir şey yapamadığını bütün her seyi yazılım bölümünün yaptığını söyledi.
eyeterlilik.csb.gov.tr mail atın dedi
mail atıyorum gitmiyor. mümkünse bilen bir kişi bana eyeterlilik mail adresini yazabilir mi

@Gülfem Polat
Gülfem hanım tam olarak nasıl yaptığımı bende hatırlayamadığımdan bilmiyorum ama benim ekranımın sağ üst köşesinde edgenin işareti olan mavi e çıkıyor. sizde sanırım görünmüyor. acaba yüklenemedi mi? benim ekranım aşağıdaki gibi
111.png

@sdü elif engin
ŞAHIS UYGULAMALARINA GİRİP BAKTIĞIM ZAMAN BENDE MEVCUT. GİREBİLİYORUM. HATTA EKSİKLİK OLAN FİRMALARIM GÖRÜNÜR OLMUŞ.

Çevre izinlerinin 4 yıllık gözükmesiyle ilgili eizin'e mail atmıştım. Sorun önceden çözüldü. Ancak dün akşam cevapladıkları mailime sistemle ilgili bilgi veren 2 döküman eklemişler. Sizlerle paylaşıyorum, faydası olabilir.

Ekli dosyalar

• İZİN LİSANS YARDIM METİNİ (1).docx
    15.8 KB · Görüntüleme: 69
  • İZİN LİSANS YARDIM METİNİ (2).docx
    17 KB · Görüntüleme: 58
merhaba arkadaşlar ,firmada tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışıyorum .sadece şahıs uygulamalarından müstakil çevre görevlisi olarak mı ekleyeceğim kendimi. yoksa firma hesap kısmından yeterlilik işlemlerini ekleyip oradan da çevre görevlisi ataması yapacak mıyım.yardımcı olur musunuz acaba

@m.karakus
merhaba ,firmada tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışıyorum .sadece şahıs uygulamalarından müstakil çevre görevlisi olarak mı ekleyeceğim kendimi. yoksa hem şahıs uygulamalarından hem de firma hesap kısmından yeterlilik işlemlerini ekleyip oradan da çevre görevlisi ataması yapacak mıyım.yardımcı olur musunuz acaba

@m.karakus
merhaba ,firmada tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışıyorum .sadece şahıs uygulamalarından müstakil çevre görevlisi olarak mı ekleyeceğim kendimi. yoksa hem şahıs uygulamalarından müstakil çevre görevlisi hem de firma hesap kısmından yeterlilik işlemlerini ekleyip oradan da çevre görevlisi ataması mı yapacağım.yardımcı olur musunuz acaba

@ezgig

çok saolun. şu aşamada e imzaya mecburuz sanırım.

bi de yetkilisini bulamadığımız tesisler için yetki değişikliği talep edip il müdürlüğüne sunduk ama henüz dönüş sağlanmadı.

bu durumda olan var mı acaba il müdürlükleri onaylıyor mu bekletiyor mu

bakanlıktan adnan macit haftaya pazartesi ve salı ya kadar mobil imza aktif olacağını belirtmiştir. süresi geçenleri dikkate almayacaklarmış