• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@aysegltkn Tekrar sırayla anlatayım:
DANIŞMAN FİRMA YETKİLİSİ:

1-EÇBS > ŞAHIS UYGULAMALARI > YETERLİK UYGULAMASI
2-TESİS İŞLEMLERİ > ÇYB/DANIŞMAN FİRMA OLARAK HİZMET VERİLEN TESİSLER
3-YENİ TESİS EKLE butonuna bastığınızda firmayı vergi numarasından arıyorsunuz. Bu kısımdan sadece tarih girerek onay işlemine gönderiyosunuz. Tekrar belirtiyorum, sözleşme yüklemiyorsunuz bu aşamada:

23084

TESİSİN YETKİLİSİ:
2-KURUM\KURULUŞ İŞLEMLERİ > ONAY BEKLEYEN İŞLEMLER kısmına girdiğinde sizin firmanızın unvanını görecek zaten. Bu aşamada tesisin yetkilisi sözleşmeyi yükleyecek.

23085

DANIŞMAN FİRMA YETKİLİSİ:
2-TESİS İŞLEMLERİ > TESİSE ÇG EKLE kısmından danışmanı atadıktan sonra işlemler tamamlanmış olacak. Bundan daha açık şekilde anlatamam maalesef, konu içerisinde birkaç mesajda daha bahsetmiştim. Hâlâ problem yaşıyorsanız, bağlı bulunduğunuz İl Müdürlüğüne giderek yardım almanızı tavsiye ederim.

İyi çalışmalar

arkadaşlar çevre el notu dağıtım tutanağı ne biliyor musunuz.
Firmadan istemişler. her bir personelden istemişler bu tutanağı.??

Merhaba,

Hangi firmadan ne için istediği hakkında bilginiz var ise onuda yazarmısınız, elimizde olmasada belki yorumda bulunarak yardımcı olabiliriz.

Merhaba arkadaşlar . Tesisimin ünvanı ve adresi değişecektir. Sistemden başvuru yapacağım fakat iki tane tesis var birinde izin diğerinde ise beyanlar var . Bu iki tesisin adres ve ünvanını aynı şekilde değişiklik başvurusu yapabilir miyim ? Aynı adres ve ünvanlı iki tesis olacağı için sistem bunu kabul eder mı ?