• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
Arkadaşlar ben de giriş yapacaktım, ancak k.adı ve şifre hatası veriyor. Kodu yazıp yeni şifre gönder dedim, bu kodda firma yok yazdı. 1 yıllık süreçte sistemle ilgili bir değişiklik mi oldu, yeni şifre ve k.adı mı almamız gerekiyordu?

@Funda Saltık
funda hanım bizimde basımıza geldı hatta arkadasımında bakanlıga dilekçe gönderin birde maıl durumu anlatan size yardımcı olurla.
Hülya ÇAKIR
Çevre Mühendisi
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı
Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü
Belediye ve Ambalaj Atıkları ŞUbe Müdürlüğü
Tel.0312.586.30.64
Fax:0312.474.03.35

Gülin Hanım aynı sıkıntıyı ben de iki haftadır yaşıyorum. Gece gündüz denedim yoğunluktandır belki diye ama değişen durum yok. Ekranın resmini çekip Hülya hanıma mail attım ama dönüş yapılmadı. Her gün arıyorum ne Aylin ne de Hülya hanıma ulaşamıyorum. Durum düzeldi mi sizde yoksa hala hata veriyor mu?

@Amine Aysel
sistemi il çevredeki memur arkadaşlar açtıktan sonra eğer siz yanlış miktar girdiyesniz veya herhangi yanlış birşey girdiyseniz düzeltme imkanınız var birşey değil.

dün sistemde atık beyan formunu hazırladım ve onayladım ancak bugün atık miktarlarını yanlış girdiğimi farkettm. sistemde kendimiz düzenleyemiyoruz malesef