• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre bilgi sistemi

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yeni başladığım bir fabrikanın çevre bilgi sistemi kullanıcı adı ve şifresi alınmış. fakat hatırlamıyorlar nasıl öğrenebilirim.

Arkadaşlar merhaba,

izinlisans sisteme giriş şifremi unuttum :( dün sistemden şifremi unuttum dey,p mailime istedim ama gelmedi. Bugün sabah izinlisans@csb.gov.tr ye mail attım. Telefonla ulaşmaya çalışıyorum açanda yok. Forumda araştırdım ama bikaç arkadaşın başına gelmiş sonrasında da kimse birşey yazmamış ya da ben bulamadım. Yardımlarınız ricası ile. :agla:

@simurgg

Buraya yazdım ve ardından cevap geldi biraz sabırsız davrandım heralde :))

@simurgg
Kolay gelsin. Benim başıma gelmişti ve sorunu anlatan bir mail ile beraber şifreyi girdiğimde hata ekranını gösteren resmide ekleyerek gönderdim ve 15 dakika içerisinde cevap gelmişti. İsterseniz size göndereyim.

@Olgaç Sürmelihindi

Çok teşekkür ederim, halloldu çok şükür.

Sisteme girmeyeli biraz zaman oldu da, normalde de unutmam pek ama olunca oluyo işte :)

@simurgg
Bende girmemiştim ve şifremi unuttuğumdan girememiştim. Ama sıkıntı çözülmüştü. Yardım gereken bir durum olursa elimden geleni yaparım.

arkadaşlar, hizmet yılımı hesaplamaya çalışıyorum. çevre görevli belgem 15.01.2013 te alınmış. işe giriş tarihim 08.12.2012. hangisini baz alıcam ilk olarak. bu izinlisans sisteminde direk 2 yıllık olup olmadığını gösteren biryer var mı aacaba biliyor musunuz?

Gizem hanım normalde Çalıştığınız Danışmanlık Firmasının sistemine eklendiğinizde sizin kaç yıl görev yaptığınız yazmakta. Ama başka biryer var mı bilmiyorum.

Arkadaşlar, yeni yayınlanan Sisteme SGK Dökümlerinin yüklenmesi ile ilgili duyuru

SGK HİZMET DÖKÜMÜ25.02.15
[TBODY] [/TBODY]
*Danışmanlık firmaları için; SGK dökümlerini yükleyebileceğiniz alan açılmıştır.
*Firma İşlemleri -Rapor İşlemleri adımlarından giderek yükleyebilirsiniz.
*Tüm çalışanlarınızın yıllık dökümlerini birleştirerek tek bir pdf formatında yükleyiniz..

Rapor işlemlerinide açıktığınız '' SGK Hizmet Dökümü (Sadece Danismanlik Firmalari Yükleyecektir.Tüm Çalisanlarin Yillik Dökümlerini Birlestirerek Tek Bir Pdf Dosyasi Olarak Yükleyiniz.)'' olarak bilgi yer almaktadır.

gereği SGK Hizmet Dökümleri yılda bir kez mi yüklenecek? ve ne zaman yüklenmesi gerekiyor, bilgisi olan var mı?

@deryaozyurt
Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik
Madde 10:
"Bünyelerinde görev yapan çevre görevlilerine ilişkin SGK belgelerini takip eden yılın Şubat ayı sonuna kadar sisteme yüklemekle," yükümlüdür.

@Melis Kara
Geçen yıl sisteme yüklemiştik fakat bu yıl yükleyebileceğim bir yer göremedim, rapor kısmında sadece aylık takvimi yükletiyor, acaba şubat ayında mı açılır SGK dökümü yükleme butonu??

@Alper Bilgin Merhabalar hala burada mısınız bilmiyorum ama şansımı denemek istedim. bi fabrikaya işe girdim ancak bende bikaç yıl önce danışmanlık firması bakmış. ben çbsye kullanıcı adı ve şifre bilmediğim için sisteme giriş yapamıyorum. bunun bir yolu var mı yoksa dilekçe mi yazmam gerekiyor?