• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre bilgi sistemi

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yeni başladığım bir fabrikanın çevre bilgi sistemi kullanıcı adı ve şifresi alınmış. fakat hatırlamıyorlar nasıl öğrenebilirim.

Alper bey iyi günler danışmanlığını yaptığımız işletmenin daha önce kullanıcı adı ve şifresi alınmış fakat unutulmuş kullanıcı adı ve şifresini tekrar almamız için ne yapmamız gerek.

Merhaba Alper Bey, benim çalıştığım firmada da aynı problemler var. firma kullanıcı adı ve şifre yok...il çevre md bir kullanıcı adı ve şifre verdi ama şifre hatalı gözüküyor..yardımcı olurmusunuz

İyi günler Alper Bey,

Vergı numarası:1830209404 olan bir tesisimiz için gfb başvurusu yapıcaz. Fakat 6. bölümde firma bilgilerinin bazılarını gıremıyorum sistem izin vermıyor diğer herseyı gırıyorum cbs dekı kayıtlar guncel degıl dıyor ılerle dugmesı cıkmıyor. Cevre bilgi sistemine baktım hersey guncel ve tekrar güncelleme de yaptım fakat yınede olmuyor başvuru yapamıyoruz. Çevre bilgi sisteminden e-izin sistemine bilgiler aktarılmıyor sanırım. Yardımcı olurmusunuz.

@çigmed

Buyuk ıhtımalle mukerrer tesıs sorununuz var
GFB ye basvurdugunuz tesıs ıle kullanıcısı olan tesısınız farklı kaydedılmıs.
O yuzden sız ne kadar verısı varsa guncellesenız de baska tesısı guncelledıgınız ıcın GFB basvuru surecınde sorun yasıyorsunuz.
Istersenız olması gereken verıler bana ozelden gonderın bos bı vaktımda bakmaya calısıyım​

alper bey iyi günler cbs sisteminde kayıtlı bulunan bir tesis kaydını silmek mümkün mü? eğer mümkünse kaydı sildirmek istiyorum. önceki kayıtta sisteme atık beyanı kaydı yapılmadığı için sorun yaşıyorum firma kullanıcısı vs. bu gibi durumlar hakkında bilgim yok tesisin kaydı 2011 de yapılmış.

İyi günler Alper bey;
size daha önce kulanıcı adı ve şifresini unuttuğumuz tesislerin vergi numaralarını gödermiştim. siz ara ara bakar ve size kullanıcı adı ve şifresini yollarım demiştiniz. Acaba bugün yollamanız mümkün mü?

@kaanozdemir
bende bu konuyu merak ediyorum. bizde bir tesis ve kullanıcı adı karmaşası var ve düzeltemiyorum. aynı kişilere ait farklı kullanıcı adları ve şifreleri var ve aynı tesis birinde tesislerimde birinde anlaşmalı tesislerimde gözüküyor. Ve 1 tabe olan tesistende iki tane gözüküyor.

@idriskaval
tesis için firma kullanıcısı talep edin ordan uygulamalarınız ( atık beyanı, seveso vb)için geçerli olan kullanıcı adınızı görebilirsiniz, daha sonrada şifremi unuttum yapıp şifrenizi görebilirsiniz.:)