• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre bilgi sistemi

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yeni başladığım bir fabrikanın çevre bilgi sistemi kullanıcı adı ve şifresi alınmış. fakat hatırlamıyorlar nasıl öğrenebilirim.

kütle denge ek uygulama talebinde bulundum çıktısını alarak il çevreye gönderdim . kullanıcı kaydı şifresi geldi. tesis kullanıcı adıyla girdiğimde aktif lisans olarak eski lisansı görüyor.Kullanıcı kaydıyla girince de hiç aktıf lisans bulunmamaktadır diyor..Ne yapabilirim düzeltmek için?

@Alper Bilgin
Alper Bey benim de bir sıkıntım var. Şifreyi kabul etmiyor. Yenileme konusunda Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. (mail adresinde sıkıntımız olduğundan yardımınızı istiyorum.)
10000000479243
rifat_1319@hotmail.com

@Alper Bilgin

Günaydınlar Alper Bey,

Dediğiniz firma kullanıcısı dilekçesini çıktı alıp, gönderdim. Ancak bakanlıktan şifre yerine böyle bir mesaj geldi. Doğru mudur?

Kime: ....
Konu: Tesis Uygulamalarınız

Tesis Uygulamalarınız
Tesisinize ait uygulamalar değişiklik yapıldı. Lütfen Kullanıcı İşlemleri menüsünden kullanıcılara ait uygulama yetkilerini kontrol ediniz!
logo.png T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı / Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
Adres: Söğütözü Mahallesi 2179. Sokak No:5 Balgat / ANKARA
Telefon: (+90 312) 285 71 73

iyi çalışmalar. danışmanlığını yaptığımız firmanın geçici faaliyet belgesi sistemde gözükmüyor. ve cevre izin başvurusu için yaklaşık 5 gün kaldı. bana yardımcı olursanız. sevinirim iyi çalışmalar

evet yeniledik fakat sıkıntımız protokol yenilerken gerçekleşmedi, kayıt için bakanlık yazlık sitelere ayrı bir sayfa açtı buraya kayıt işlemini gerçekleştikten sonra, sistemde yazlık sitenin geçici faaliyet belgesi gözükmediğini farkettik.

@Yasemin Aslantürk

ozdenferide CMNet Üyesi
evet yeniledik fakat sıkıntımız protokol yenilerken gerçekleşmedi, kayıt için bakanlık yazlık sitelere ayrı bir sayfa açtı buraya kayıt işlemini gerçekleştikten sonra, sistemde yazlık sitenin geçici faaliyet belgesi gözükmediğini farkettik.

@Tarik Can

Maılın ıcerıgınde kullanıcı adı ve sıfre yoksa yanlıs bır ıslem var demektır.​

Ekli dosyalar

• logo.png
    logo.png
    4.8 KB · Görüntüleme: 452
@Alper Bilgin
yok gelmedi siz yardımcı olabilir misiniz?
kullanıcı adımız: ixwe

@Tarik Can

Bu bır fırma kullanıcısı kullanıcı adı olamaz. Fırma kullanıcısının kullanıcı adı vergı numarasıolarak verıyoruz. ve degıstırme yetkınız de yok bu kullanıcı adını.
Istersenız bana vergı numaranızı ve maılınızı gonderın oyle yardımcı olıyım

Daha önce sistemi açtırıp açtırmadığını bilmeyen firma için yeni kullanıcı adı ve şifre mi almalıyım yoksa vergi numarasından bakılabilir mi çevre bilgi sistemine kayıtlı olup olmadığı ?

Tarık Bey ile aynı problemi ben de yaşıyorum. Kütle Denge Tablosu ekranında aktif lisans kısmı boş çıkıyor. Firmanın lisansı var ama gözükmüyor.

@Kutay Ertul

Alper Bilgin Bey'in izah ettiği gibi online.cevre.gov.tr den Firma Kullanıcısı talebinde bulunmanız gerekmektedir. Mükerrer kayıtlardan dolayı lisansınız gözükmemektedir. Sonrasında firma kullanıcısı şifresi geldiğinde lisansın olduğu kayıda kullanıcı adı şifre atayarak lisansını görmeye başlayabilirsiniz.

@Tarik Can

Yeni kullanıcı açtım, ancak yine olmadı. Yeni kullanıcı adı ve şifresiyle girdiğimde yine lisans gözükmedi. Sizin yaptıklarınızı daha detaylı anlatabilir misiniz?

@Kutay Ertul
Yeni kullanıcı açtırmayacaksınız, firma kullanıcısı açtıracaksınız.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

bunu bi inceleyin tekrardan konuşalım ;)

Ekli dosyalar

• Firma_Kullanicisi_Basvuru (1).docx
    582.1 KB · Görüntüleme: 55