• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Danışmanlık Firması Sözleşme Örneği

duygu gedik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
EREĞLİ OSGB
Merhaba arkadaşlar;

Yeni bir çevre danışmanlık firması kurduk.Hem İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti hem de Çevre Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Çevre danışmanlık firması olarak bir hizmet sözleşmesi örneği gerekmektedir.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar..

Öncelikle teşekkür ederiz..Elbette Google'dan arattırdık.Ben sadece iyi bir sözleşme örneği hazırlamak adına sizlerden tavsiyeler almak,örnekleri görmek istedim.(Yeni mezun durumundayım,bu alana yeni giriş yaptım sayılır.)

Sözleşmelerde çok fazla değişiklik olmaz. Danışman Firma ve işletme bilgileri ile her iki tarafın sorumlulukları, ücrete dahil olan, hariç olan konular yazılır. Her iki tarafın ıslak olarak imzalanması ile yürürlüğe girer. Tekrar hayırlı olsun. Mesleki soru ve sorunlarınız konusunda her zaman yardımcı olmaya çalışırız.