Çevre danışmanlık programı (çys)

EnviEn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Fatih Bey haklısınız. Kesinlikle olay güvenle doğrudan alakalı.

Bu bir masa üstü program da olabilirdi. Sonuçta bütün bilgisayarlar internete bağlı ve biz bu bilgileri depolayabilirdik. İzinsiz bir şekilde.

Ancak biz bilgilerin sorumluluğunu aldığımızı kabul ediyor ve bütün güvenlik önlemlerini alacağımızı ve bu bilgilerin başka kişilerce görülmemesini sağlayacağımızı taahhüt edip imza altına alıyoruz. Aynı danışman firmalarla tesis arasındaki gibi.

Tabi tekrar belirtiyorum bu bir alternatif yazılımdır ve olayın içinde kesinlikle güven vardır. Sonuçta şuan herkese güveniyoruz facebook'a bütün bilgilerimizi veiyoruz bize gizlilik sözü vermese de.(Sahi facebook parayı nerden kazanıyor, reklam? :) ) Whatsapp? Acaba bize neden bedava mesaj imkanı veriyor. Ya bizi çok seviyor yada bütün listemizdeki isim ve telefon envanterini toplayıp reklam şirketlerine satıyor.

Sonuç olarak biz bir söz veriyoruz ve sorumluluk alıyoruz.

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ayrıca bu foruma özel olarak Danışman Firmalar için 1 hafta ücretsiz deneme fırsatı vereceğimiz sözünü verdik. Bu size sistemimizi satın almadan test etme şansı sunuyor. Bu fırsatı değerlendirmek için istek gelmemesi beni daha çok şaşırtıyor. :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Evet test edecek arkadaşları bekliyoruz. Test ettikten sonra görüşlerinizi yazarsanız daha verimli olacaktır.

Filiz Bali

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
test ettim onayladım, sizi tebrik ederim arkadaşlar.
elektronik sistemler de karışıklıklar nedeniyle artık gözümüz o kadar korkuyor ki word, exel.. içindeki kendi sistemimiz dışına çıkamıyoruz. Sizinki gayet sade, anlaşılır, takibi kolay bir sistem olmuş, SSL var güvnli de.
çevre mühendisi misiniz?

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Fidan hanım ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Evet, Çevre Mühendisiyiz.

bll_2081

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Fatih Bey yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
cm.net üyelerine danışman firma olarak talep etmeleri halinde 1 hafta ücretsiz deneme fırsatı verebiliriz.

denemek istiyorum ama nasıl yapıcam?birde sitenizde paketler var ama fiyat belirlemesi yapmamıssınız?

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ücretler için e-posta ile görüşebiliriz. 30 Ağustos günü hesabınız aktifleştirilmiştir. E-Posta adresinize bilgilendirme yaptık.

handeoo

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Deneme sürümünü nerden indirebiliriz

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Program internet üzerinden kullanılan bir sistemdir. Bu yüzden indirilebilir bir sürümü bulunmamaktadır.

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Aradan bir yıl kadar zaman geçti, fakat bulut sistemler geçen seneye göre yaygınlık kazanmaya başladı. Neden verileri internette tutuyoruz, neden size güvenelim gibi soruların genel cevabını yıl içinde aldığınızı umuyorum. (TTNET, Turkcell gibi firmalar ciddi yatırımlar yaptıklarını artık daha net görebiliyoruz). Bu sistem konusunda yardımcı olmak, katkıda bulunmak isteyen çevre mühendisi arkadaşlarım varsa mümkünse yüz yüze görüşmek istiyorum.

Sordan X14

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
sisteme nasıl ulaşabiliyoruz?

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden özelliklerini görebilirsiniz. Giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizin olması gerekiyor.

Merhabalar bu haftaya özel paket 2 için kampanya yaptık. İlgilinenleri bekleriz.

Erol DALKILINÇ

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
adresinden özelliklerini görebilirsiniz. Giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizin olması gerekiyor.

Merhabalar bu haftaya özel paket 2 için kampanya yaptık. İlgilinenleri bekleriz.

Mustafa Bey, elinize sağlık güzel düşünmüşsünüz. Ancak şahsi fikrimi söylemek isterim. Bu uygulamayı Program şekline dönüştürüp( yani muhasebe programı gibi) o şekilde piyasaya sürseniz daha iyi değilmi? Hem şirket bilgileri şirkette kalır her firma istediği gibi kullanır.

mustafa iren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Erol Bey,

İlginizden dolayı teşekkür ederim. Evet söylediğiniz şekilde de düşünmüştük fakat bu şekilde olmasının bazı sebepleri var. En önemli özelliği bu şekilde her yerden ulaşılabiliyor olması, tesise dosya, bilgisayar yerine tablet götürülebilmesi, ana sunucu, program kurulumu, güncellemesi, antivirüs gibi görünmeyen maliyetler ile uğraşılmaması vb...

Tabi ki gizlilik konusunda haklısınız, ki bu konuda azami önemi gösteriyoruz. İsterseniz aynı yazılımı sizin için size özel bir sunucuya da kurabiliriz. Fakat paket program mantığı ile hareket etmek teknolojik olarak ilerlediğimiz bu dönem için çok ilkel ve maliyetleri çok yüksek olan bir yöntem. Yine de bu türde bir isteği olan müşterimiz olursa onunla masaya oturabiliriz ve istediği şekilde uyarlayabiliriz. Maliyetler karşılandıktan sonra bizim için ciddi bir problem olmayacaktır. Bu tür masaüstü yazılımların gerek yurt içinde gerek yurt dışında yıllık satın alma maliyetleri minimum $10000 civarında olduğunu da gözardı etmemek gerekli.

Görüşleriniz bizim için çok önemli olumlu / olumsuz geri bildirimde bulunan herkese şahsım adına çok minnetarım ve teşekkür ederim.

Bu kampanyanın sebebi ise denemek / görmek isteyenler için en azından neye benziyor 1 yıl deneyelim, yazılım bize uyum sağlayabiliyor mu acaba ? Ya da eksikleri şunlar düzeltilirse bize de uygun olabilir... gibi kafasında soru işareti olan potansiyel müşteri adaylarımızı kazanmak için tasarlanmıştır.

Bu konuda ücretsiz test etmek isteyen firmalarımıza da kapımız açıktır. Demo hesap açabiliriz fakat şunu da gözardı etmemek gereklidir ki, bu süreç yönetim yazılımıdır; kısa ve uzun vadede kazançları farklı şekilde şirketinize yansıyacaktır.

webertt

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar,
Uzun zamandır bunun gibi bir program bulamadım, kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
Alternatif oluşturabilecek başka programlar var mı buradan ya da özelden yazarsanız sevinirim.

Yukarı Alt