• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Diğer Çevre danışmanlık programı

detayminant

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DETAY ÇEVRE ÖLÇÜM YAZILIM VE DAANIŞMANLIK LD. ŞTİ
Merhaba arkadaşlar,

Özellikle Çevre Danışmanlık Firmalarında çalışan Çevre Görevlisi arkadaşlar için tasarlamış olduğumuz Çevre Danışmanlık Programını beğeninize sunuyorum.
Programın kısaca özellikleri; tesisler ile ilgili tüm kayıtların tutulabileceği, aylık denetim, iç tetkik, atık yönetim planı gibi dokümanların Word formatında çıktısının alınması, evrak takip, süreli evrakların takibi vb konularda iş hayatınızda ciddi anlamda yardımcı olacağını düşündüğüm programın tanıtım videolarına ve demo sürümü indirme linkine
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
sayfasından ulaşabilirsiniz. Masaüstü uygulaması olarak tasarladığımız, tüm kayıtların kişisel bilgisayarda tutulduğu herhangi bir server a ihtiyaç duymayan , bir kaç ekran görüntüsü paylaştığım programı incelemenizi konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla.1.png

2.png

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Programda bazı güncellemeler yapıldı. Paylaşmak istedim. İstek üzerine programın uzak bağlantı yapması sağlandı. Programı deneyen arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim.Herkese hayırlı işler