• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre danışmanlık sertifikalı mühendis??

qrafiqer

Kayıtlı Kullanıcı
herkese merhaba,

bir iş ilanında gözüme takıldı ve bilgisi olan arkadaşlardan ne demek istediklerini anlatmalarını rica ediyorum.

çevre danışmanlık firmamızda çalıştırılmak üzere çevre mühendisi aranmakta, çevre mühendislerinin çevre danışmanlık sertifikalarının olmaları vs. demişler.

bu çevre danışmanlık sertifikası hakkında bilgisi olan?

teşekkür ederim

Cevap: çevre danışmanlık sertifikalı mühendis??

çevre görevlisi sertifikası fln demek istemişlerdir...

o değilde ben bir tanesinde, çevre mühendisi arayan türk bir firmanın, tercih nedeni olarak amerikan mühendisler birliği sertifikası aradığını gördüm..

@Berkan Tunçludemir
buda iyimişş bende arabistan mühendisler birliğinin sertfikasını istesem nasıl olacak bakalım:) hemde türk firması ....:))))

Bence ilanı verenin çevre mühendisi olup olmadığı şüpheli.Bana kalırsa da çevre görevlisi sertifikasından bahsediyorlar.Aksine danışmanlık yeterlilik belgesini firma alır.

acaba çevre görevlisi+büro tescil belgeli olabilir mi diyecem oda olmayacak.. kendinden, firmaya uyarlanmak üzere :):)

danışmanlık yapan insanlar, çevre görevlisi kavramını bile karıştırıyorsa yazık olnların danışmanlık yaptığı firmalara...

Sadece para kazanma amaçlı bu sektöre girmek isteyenler var. Yakından uzaktan alakası olmayan adamlar,sırf sektörden kazanç kokusu aldıkları için çeşitli girişimlere başlamışlar bile...

çevre danışmanlık firması olan çevre mühendisi arıyorlardır cidden belki ya :)

- çevre mühendisi misiniz?
- evet
- çevre görevlisi misiniz?
- evet
- çevre danışmanlık firmanız var mı?
- evet
- tamam firmanız artık bizim pazartesi başlayabilirsiniz çalışmaya hayırlı olsun :D