çevre danışmanlık yeterlilik belgesi...

Isagur53

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar 2 gun kadar once fırma olarak yetelılık belgesı için başvurduk.... fakat başvuru durumunda hala beklemede yazıyor... normaldede değerlendırmeye geçmesı bu kadar sürüyormu yoksa bızım şanssızlığımızdan mı kaynaklanıyor... bırde bu yeterlılık belgesı ortalama kaç gunde çıkyor.. normalde 15 işi gunu yazıyorda yonetmelıkte, belgesı erken çıkan oluyormu... konu hakkında yorumlarınızı beklıyorum ... şimdiden teşekkurler....

Can Avşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
ilk başvuru yapmanızdan sonra bilgileriniz yetkili personelin eline geçene kadar beklemede kalır. Daha sonra incelenen başvurunuzun değerlendirmeye alınır ve bu tarihten en geç 15 iş günü içerisinde belgeniz hazırlanmış olur..

Isagur53

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
proseduru bende bılıyorum benım öğrenmek istediğim neredeyse 3 gündür neden hala beklemede değerlendrmeye geçmediği.....

Melih Coşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
ilk başvuru yapmanızdan sonra bilgileriniz yetkili personelin eline geçene kadar beklemede kalır. Daha sonra incelenen başvurunuzun değerlendirmeye alınır ve bu tarihten en geç 15 iş günü içerisinde belgeniz hazırlanmış olur..

Can arkadaşım gayet güzel anlatmış burada. Bunun dışında Çevre Orman Bakanlığı ile iletişime geçmenizi öneririm. Bu konuda size yardımcı olacaklardır.

İyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin :)

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Eksik belge var mı yüklemeniz gereken onu kontrol edin ve sonrasında bakanlıkla iletişime geçin bence. Kolay gelsin.

Can Avşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
proseduru bende bılıyorum benım öğrenmek istediğim neredeyse 3 gündür neden hala beklemede değerlendrmeye geçmediği.....
bende onu açıklamaya çalıştım zaten.. henüz dosyanız bakanlık personelince incelemeye alınmamış.. beklemede çünkü; henüz dosyanızın içeriği açılıp bakılmamış..

Gelen dosyaların tarihlerine göre sıralanıp iş yüküne göre değerlendirmeye alınmakta..

Yukarı Alt