• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre danışmanlık yeterlilikleri

Burcak Bulut

Kayıtlı Kullanıcı
çevre danışmanlığı konusunda ve a sınıfı çevre görevlisi olunmasıyla ilgili bilgisi olan var mı??? acil yardım...

A grubu ve B grubu konusu taslaktaydı bir kaç ay kadar önce ancak değiştirildi ve yönetmelik şu anki hâliyle çıktı. Sorularınızın cevabını ilgili yönetmeliklerde görebilirsiniz.
Bkz:
Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik,
Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmelik,
Çevre Denetimi Yönetmeliği.

Son yönetmeliğe göre çevre görevlisinin A sı B si yoktur arkadaşım.Fark vardır oda Çevre mühendisi direk alır belgeyi Çevre mühendisi olmayanlar ise sınava girer.... Merak ettiğim sen nerden takip ediyorsun mevzuatı..Çevre ve Orman Bakanlığına bakmanı öneririm.

Saygılar..

arkadaşar sanırım ben taslağı okudum ve değişiklikle ilgil iherhangi birşey karşıma çıkmadı. verdiğiiz bilgiler için çok teşekkür ederim. çevre danışmanlık firması kurmak için neler gerekiyo yönetmelikler ok gerekli bilgiler var ama bizzat uygulamaya geçmiş arkadaşardan bilgi rica ediyorum.

@burcakbulut

burçak bey özel mesajınızı yanıtladım.. orada gerekli ve yeterli bilgiler mevcut..