• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre denetimi ve bekra uygulaması hakkında çevrimiçi bilgilendirme toplantısı

Arkadaşlar şifre bir türlü gelmiyor,gelen var mı ?

Önceki cevapları görüntüle…
ilk bir 5dk girdikten sonra attı sistemden.tekrar şifre gelmiyor.

Defalarca şifre talebinde bulundum,bir türlü şifre gelmiyor,artık eğitimi almaktan vazgeçtim,bir günüm boşuna gitti,yazıklar olsun.

şaka gibi yaa şifre il denemede geldi fakat hata verdi sonrasında da asla şifre gelmiyor.

Yıl olmuş 2022 uzay çağını yaşıyoruz bir ışınlanma eksik o da yakında bulunur. Ama bakanlığımız 90lardan kalma sistem kullanıyor demek ki. Ayda yılda bir toplantı açıyorlar bilgi edinelim diyoruz kendimizi ayarlıyoruz çıkan soruna bak. Komik gerçekten. Hiç olan 1 saat. Çabalamıyorum daha da, girebilen meslektaşlarımız bilgilendirirler bizi inşallah.

UE Portalı'nda izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Önceki cevapları görüntüle…