• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre denetimi ve bekra uygulaması hakkında çevrimiçi bilgilendirme toplantısı

Arkadaşlar,ben kaydımı yaptırmıştım,bu gün yapılacak eğitim için bizlere bir link bildirilrcek mi ?,eğitime nasıl katılacsğız,Selamlar.

BEN GEÇ KALDIM KATILAMIYORUM TOPLANTIYA SONUÇ OLARAK BİŞEY YAPILACAKSA SOMUT OLARAK BİR ÇEVRE MÜHENDİSİ OLARAK ÜZERİME DÜŞENİ YAPARIM . SAYGILARLA

Toplantı yerine girebilen varmı?

kayıt olamayan arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayıp misafir girişi diyerek girebilir
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Önceki cevapları görüntüle…
defalarca denedim, şifre gelmiyor.

bende kayıt yaptırdığım halde mail gelmedi misafir girişini deniyorum şifre gelmiyor

Arkadaşlar şifre bir türlü gelmiyor,gelen var mı ?

Önceki cevapları görüntüle…