çevre eğitimi

yarabandı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
25 Ekim 2009
Mesajlar
777
Beğeniler
665
#1
Arkadaşlar çıkan yeni yönetmelikler ve mevzuatlara göre ve gelişen çevre sektörüyle ilgili birçok konuda, alanında uzman kişiler tarafından, çevreyle ilgili birçok konuda eğitimler verilecektir. Eğitimlerle ilgili olarak sizlerin almak istediğiniz ya da şu eğitim olursa daha iyi dediğiniz öneri ve fikirlerinizi alabilirmiyim.Yardımlarınızdan ve katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Not:Bizlerin vereceği eğitim konularını bilerek yazmıyorum. Vereceğimiz konular bellidir. Amacımız sadece bu eğitimlere ilave olabilecek ya da gözümüzden kaçırdığımız konuları objektif bir şekilde tespit edebilmek. Eğitim konularını,tarihleri ve yerlerini önümüzdeki günlerde ayrı bir forum altında tekrardan duyuracağım.
 

nilbayram

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
3 Eylül 2010
Mesajlar
42
Beğeniler
4
#2
ne zaman bu eğitimler arkadaşım :):) Bence şu çevre görevlilerin firmaların aylık rutin denetimlerini yaparken nasıl bir yol izlenilmeli nasıl bir denetim tutanağı hazırlanmalı çünkü yönetmeliklerde çevre görevlilerin sorumlusu olduğu tesis için mevzuat hükümlerine göre iç tetkik programı hazırlamakla yükümlüğü olduğu belirtilmekte fakat hiçbir yerde iç tetkik raporlarıyla ilgili bilgi bulunmamaktadır.Bence bu konuyla ilgilide bir eğitim verilebilir çünkü gerçekten bu konuda yönetmeliklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.
 

yarabandı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
25 Ekim 2009
Mesajlar
777
Beğeniler
665
#3
Konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor. Söylediklerini dikkate alacağım. Bizlerde ekip olarak o konuda eksiklik olduğuna inanıyoruz. Hatta ilk eğitim konumuz.